Okrem nepopierateľného talentu je Janko Koleník aj miláčikom ženského publika. Záujem priťahuje dokonale vypracovanou mužnou postavou, ktorú sa nehanbí ukázať na sociálnych sieťach. Nič však nie je zadarmo a známy herec nemálo času strávi drinou v posilňovni i pohybom na čerstvom vzduchu. Napriek tomu je skromný a svoj vzhľad pripisuje rodičom. „Myslím si, že nemôžem ísť nikomu príkladom. Jem všetko, nikdy som sa neobmedzoval, cvičím veľmi nepravidelne. Veľkým faktorom je genetika. Pravda je, že som zvyknutý cvičiť od sedemnástich rokov, a telo si to vždy bude pamätať,“ odpovedal na otázku, čo by našim čitateľom odporučil, ak túžia po tele, aké má on.

Výrazná zmena

Janka často obsadzujú do seriálov i filmov, v ktorých sa mu vyrysované svaly zídu, a dobrá kondička nie je na škodu ani v divadle či počas náročného natáčania. O to viac Koleníkových priaznivcov prekvapilo, keď začalo byť zjavné, že v poslednom čase výrazne začal strácať na hmotnosti. Určite si niekto položil otázku, či nie je chorý.

Napriek rôznym dohadom sa však o obľúbeného fešáka netreba báť. Zmenu vizáže vyžadovala jeho rola v novom seriáli inšpirovanom skutočnou udalosťou. „Už dva mesiace nakrúcame výborný nový projekt pre TV Markíza. Hrám špičkového lekára, otca dvoch detí, ktorý prežije veľmi turbulentnú a emotívnu etapu života. Práve preto potrebujem mať inú siluetu a výraz než typy, ktoré som hral doteraz,“ vysvetlil nám.

FOTO pochudnutého Koleníka hľadajte TU >>>

Sexi FOTO Jána Koleníka nájdete TU >>>

Janko sa nedávno pýšil dokonalými svalmi, FOTO hľadajte TU >>>

Janko po boku známej kolegyne, FOTO si pozrite TU >>>