Volá sa Angela Renée White (30), no svet šoubiznisu ju pozná pod umeleckým menom Blac Chyna. Je modelka, podnikateľka, majiteľka kozmetického salónu v Los Angeles a matka dvoch detí s dvomi celebritnými mužmi. Nič z toho ju ale nepreslávilo viac ako jej obrí zadok, ktorý nedokáže zhodiť. Napriek tomu má na sociálnej sieti pätnásť miliónov fanúšikov!

Blac Chynu preslávili vzťahy so slávnymi mužmi.
Blac Chynu preslávili vzťahy so slávnymi mužmi.
Zdroj: instagram_blac_chyna

Zdvihla si sebavedomie

Bývalá striptérka a matka dcérky Roba Kardashiana, brata populárnych Kardashianiek, podľa svojich neprajníkov potrebuje na sedenie najmenej dve stoličky. To jej však nevadí. Neváha nafotiť akty, alebo sa ruka v ruke prechádzať po pláži s mladými milencami. Teraz ale prichádza s iným kalibrom. Údajne sa chystá súdiť s rodinou Kardashianovcov, kvôli ktorej utrpela jej osobná značka.

Sledujú ju milióny mužov.
Sledujú ju milióny mužov.
Zdroj: instagram_blac_chyna

Reklama na priezvisku

Podľa časopisu People Chyna tvrdí, že Rob Kardashian ju chcel zničiť. Jeho príbuzní ju zasa prenasledovali na sociálnych sieťach a neúctivo sa vyjadrovali k jej televíznej  šou. Navyše Rob sa k nej nie vždy choval ako džentlmen. „Po domácom spore som niekoľko dní nemohla chodiť. Rob ma násilím zvalil na zem,“ hnevá sa podľa People Chyna. Čo na to dotknutá rodina? Hromadnú žalobu neočakáva.  Chyna si vraj len robí reklamu na ich silnom priezvisku. VIAC FOTO VO FOTOGALÉRII.

Anketa
Je modelka Blac Chyna príťažlivá?
  • 4%
  • 96%