Patrí k stáliciam na televíznej obrazovke, ktorej tvár sa posledné roky spája hlavne s  reláciou Dámsky klub. Aj keď mala v minulosti kilá navyše, pred časom výrazne schudla a dnes vyzerá výborne.

Iveta vyzerá ako mladica.
Iveta vyzerá ako mladica.
Zdroj: FACEBOOK

Podstúpi korekciu?

Hoci Iveta stále vyzerá veľmi dobre, nesnaží sa byť mladá za každú cenu. „Nesnažím sa oklamať čas, lebo mladá už som bola. Mojou povinnosťou je udržiavať   to, čo mi príroda nadelila,“ tvrdí a dodáva, že sa o seba stará nielen preto, že je na televíznej obrazovke. Jednoducho sa jej páčia upravené ženy. Radikálnejším zásahom sa však vyhýba, ale vraj, ak to raz tak bude cítiť, možno skúsi miernu korekciu. „Zatiaľ mi stačí zdravý životný štýl, viac vody a aspoň raz za dva mesiace si nájdem čas aj na kozmetiku a masáž tváre,“ priznáva s úsmevom.

V začiatkoch kariéry.
V začiatkoch kariéry.
Zdroj: archív

Lichotí jej

Iveta, vtedy ešte Pašková, sa vydávala v roku 1993. Hoci svoje áno povedala v máji, teda v mesiaci, keď sa podľa povier sobášiť nemá, s operným spevákom Martinom Malachovským im to klape. Zatiaľ čo jej švagrovi Sväťovi sa rodina rozpadla, im manželstvo vydržalo už krásnych dvadsaťšesť rokov. Iveta sa chválila, že o mužovu pozornosť a lichôtky stále nemá núdzu. Manžel jej dokonca občas pomasíruje nohy, keď príde unavená z práce. Masáž tváre a  dekoltu však necháva pre ruky odborníčok.

Moderátorka Iveta Malachovská s manželom Martinom.
Moderátorka Iveta Malachovská s manželom Martinom.
Zdroj: Plus JEDEN DEŇ