Na ceste z kamarátovej svadby sa Jakub Pohle znova narodil. Uprostred jazdy po diaľnici totiž začalo z ničoho nič horieť auto, v ktorom sedel spolu s najlepším kamarátom a kamarátkou. Zdá sa, že pri ňom stáli všetci anjeli strážni, pretože stačilo málo a prišiel by o život.

"Práve som sa znovu narodil, aj s najlepším kamošom a kamoškou. Po ceste z kamarátovej svadby, na ktorej sme hrali, nám začalo na diaľnici horieť auto," šokoval na známej sociálnej sieti jakub, ktorý neváhal a pridal aj hrozivú fotografiu. Pri tom však neskončil a úprimne sa poďakoval všetkým, ktorí mu v kritickým momentoch pomohli.

"Chcem sa zo srdca poďakovať hasičom, ktorí prišli takmer okamžite a z fleku hasili - úplní profíci a policajtom, ktorí boli maximálne profesionálni a milí, pomohli s čím vedeli, kým ja som bol vyklepaný jak babkine rezne, odťahovákovi, čo bol maximálne ústretový, chlapom z NDS, čo upratovali bordel a týpkom zo ZH, čo hneď zastavili, začali pomáhať a zobrali nás do ZH," vymenoval Pohle, ktorý má za sebou mimoriadne traumatický zážitok. Úplnou náhodou sa totiž ocitol len krôčik od smrti.

"Keby sme zastavili o 30 sekúnd neskôr, asi by som už tento status nepísal. So stay safe (zostaňte v bezpečí, pozn.red.) a vy, čo pijete s mierou, pripite si dnes s tou mierou na moje zdravie a zdravie mojich priateľov a na zdravie všetkých, čo mi dnes pomohli. Ďakujem," uzavrel vystresovaný no isto šťastný bývalý účastník The Voice.

Ako Jakub zistil, že niečo nie je v poriadku, zistíte TU >>>

Ako sa Jakubovi a jeho kamarátom podarilo zachrániť si život, nájdete TU >>>

FOTO Jakuba z jeho účasti v The Voice nájdete TU >>>