Keď Karel Gott navždy odišiel, boli jeho dcéry ešte pomerne malé. Aj Gottov kolega z brandže František Ringo Čech, ktorý je inak celkom "tvrďák", vtedy s ľútosťou skonštatoval, aká veľká škoda je, že tu už Karel pre svoje dcéry nebude, lebo sú to ešte malé dievčatá, ktoré by otca ešte tak veľmi potrebovali.

Našťastie, Gottove dievky majú mladú mamu, ktorá sa o ne dokáže postarať a všetko v ich rodine zvláda držať pevne v rukách. Ivana sa nielenže stará o odkaz svojho zosnulého muža, na radosť jeho fanúšikov, ale podporuje aj svoje dcéry, aby sa rozvíjali v tom, čo ich baví. Je veľká škoda, že Karel Gott nevidí svoje najmladšie dcéry vyrastať, bol by na ne pyšný.

Gottove dievčatá rastú ako z vody, aj jeho najmladšia z nich Nelly Sofie už tiež dostane občiansky preukaz. Je to neuveriteľné, že od jej narodenia uplynulo už 15 rokov. Vtedy Gott spolu s Ivanou rozposlali túto šťastnú správu:  "Oznamujeme všetkým radostnú správu, že sa nám včera, 28. 5. 2008 o 16:28 narodilo krásne zdravé dievčatko Nelly Sofie. Naša dcéra váži 3,16 kg a meria 49 cm. Matka, dcéra aj otec sú v poriadku a šťastní. Nelly Sofie sa narodila o dva týždne skôr ako plánovala a z poverčivosti sa jej nechcelo prísť na svet v piatok trinásteho, ako jej predpovedali pôrodníci."

FOTO Takto teraz vyzerá Gottova Nelly Sofie!

Každá z Gottových dcér zdedila po svojom slávnom otcovi určité črty, a to nielen povahové, ale aj čo sa podoby týka. Všetci hovoria, že najviac sa naňho podobá práve jeho Charlotte. No pozrite FOTO v GALÉRII, ako teraz vyzerá jeho najmladšia Nelly! Čo poviete, po kom zdedila podobu ona?