Kristi Dali (32) a Rado Dulin (38) patria k najvýraznejším súťažiacim, ktoré sa objavili v jedenástej sérii Farmy. Dvojica prežívala na Farme krásne a romantické momenty a teraz tvoria plnohodnotný pár.

Na vlastnej koži!

Trávia spolu takmer všetok čas a pred pár dňami sa spoločne rozhodli, že nielenže začnú makať na svojich telách, ale skúsia aj týždenný detox. ,,Väčšina ľudí zlyhá, nie kvôli nedostatku túžby, ale kvôli práci a vyťaženosti nereálneho sveta. My sme sa dnes rozhodli troška motivovať ľudí, aby nesedeli doma a začali sa zdravo stravovať a cvičiť. Ja tu nejdem písať, že som tréner a výživový poradca, ale vyskúšame od zajtra s Kikou detox a určite vás budeme informovať, ako to ide,”  napísal Rado pred pár dňami ku fotografii, na ktorej spolu s Kikou pózujú iba v spodnej bielizni.

Rozhodli sa vylepšiť si postavy.
Rozhodli sa vylepšiť si postavy.
Zdroj: Instagram

,,Nebudem odporúčať niečo, čo si nevyskúšam sám na sebe. Po Farme sú naše telá v katastrofálnom stave a preto je čas začať. Kto sa bude chcieť pridať, kľudne posielajte foto, ale nie nahé, poprosím,”  prosil Rado Dulin. 

Kika sa po dvoch dňoch detoxu pochválila ďalšou fotografiou, kde sa vytešuje, že za dva dni schudla 2,5 kilogramu. A ako sa teda cíti? ,,Nemám vôbec pocit hladu. Cítim sa úplne Fresh. Mám pocit, že mám stále viac energie a už sa mi aj pleť začína čistiť" pochválila sa nám.

Kika  sa už začína tešiť zhodeným kilám.
Kika sa už začína tešiť zhodeným kilám.
Zdroj: Instagram K.D.

,,Hlad nemám, ale chute áno a hlavne na sladké. Prekonáte sa párkrát a každým dňom to bude lepšie a ľahšie. Som zvedavá na ďalšie dni" povedala nám Kika nadšene.