Evelyn prekvapila svojich fanúšikov na sociálnej sieti fotografiou, kde sa z usmievavej blondínky stala brunetka. „Farbu vlasov som zmenila, lebo som si potrebovala ozdraviť vlasy po tom, čo som bola dlho blond. Mala som nejaké problémy s pokožkou hlavy, tak som si povedala, že potrebujem trošku pauzu od peroxidu. Nevidím v tom veľký rozdiel. Možno sa cítim byť trochu neviditeľná, keďže som zvyknutá na blond hrivu, ale asi je to len o mojom vnútornom pocite. Či v tom budem pokračovať, uvidím podľa nálady,“ prezradila nám svoje pádne dôvody Evelyn.

Krivky sú späť

Nedá sa prehliadnuť, že humoristka sa opäť môže pochváliť vypracovanými ženskými krivkami. Zatiaľ čo celé Slovensko pre pandémiu zatvorené medzi štyrmi stenami svojich domovov poctivo priberalo, Evelyn trénovala na jednotlivé vystúpenia v Tvojej tvári, a tak sa pred kamerami mohla pýšiť postavičkou ako lusk.

„Od Let´s Dance mám veľmi rada tanec a snažím sa ho robiť, pretože si myslím, že je to veľmi zdravé aj pre hlavu a robí mi to radosť v duši. Momentálne mám však problém s chrbticou, takže si ju potrebujem dať dokopy. Nemám to zo šou, je to len aktuálna záležitosť, no pohyb mi teraz nehrozí. Ak vôbec, tak len taký mierny,“ vysvetlila nám.

FOTO Evelyn zmenenej na nepoznanie nájdete v galérii >>>