Dominika Navara Cibulková a jej manžel Michal Navara sa konečne dočkali. Zázrak sa udial na luxusnej klinike vo Viedni. V nedeľu ráno sa pochválili fotografiou priamo z pôrodnice so slovami: "A náš svet už nikdy nebude rovnaký ❤️❤️❤️ 14/06/2020 sme privítali nášho vzácneho syna Jakuba Navaru."

Malý Jakubko sa na maminej hrudi spokojne usmieva a vyzerá to dokonca, že chce niečo povedať.  Deti sa vedia usmievať už  maternici, prvé úsmevy sú však len akýmsi nepodmieneným reflexom, skutočný úsmev, ktorý je výrazom pocitu alebo odpoveďou na sociálny kontakt, prichádzajú neskôr. Isté však je, že Jakubko sa bude mať ako v bavlnke.

Nedeľniatko

A čo to znamená, že sa narodil v nedeľu? Už starí Gréci vraj považovali nedeľniatka za ľudí, ktorí v sebe nesú slnko, žiariace na všetky strany.  Sú veľmi štedrí, pozitívni a dokážu si vážiť a užívať dar života každý deň. Radi rozdávajú úsmevy, sú kreatívni.  Keď niečo robia, robia to so zápalom, aj v práci sú to skôr workoholici, ktorým neprekáža pracovať a prinášať nové myšlienky až do vyčerpania. Každý ďalší východ slnka ale privítajú opäť s elánom a energiou, ktorú majú na rozdávanie. Ich rodina sa s nimi nikdy nudiť nebude.

Gratulujeme!