Dlhé roky sa o uznanie otcovstva Alainom Delonom snažil aj muž menom Christian Aaron Boulogne, ktorého mal slávny herec mať s nemeckou speváčkou Christou Päffgen, alias Nico. K tomu sa však Delon nikdy nechcel priznať. Christiana Aarona Boulogne (60), ktorý používal aj priezvisko svojej matky a hovoril si aj Ari Päffgen, v roku 1977 adoptovala Delonova mama Edith Boulogne a jej druhý manžel Paul Boulogne, ktorý mu dal aj svoje priezvisko. Chlapec do sedemnástich rokov žil so svojimi starými rodičmi. Jeho vlastná mama Nico syna síce ľúbila, ale žila príliš divokým životom plným drog.

FOTO Bol aj tento muž synom Alaina Delona? Pozrite tú podobu!

Keď Ari dospel, vyhľadal svoju matku a potom sa aj on stal závislým od heroínu. Chvíle s mamou si však dlho neužil. V roku 1988 Nico spadla na Ibize z bicykla tak nešťastne, že v nemocnici zomrela na následky krvácania do mozgu. A hoci sa Alain Delon dlhé roky k svojmu prvorodenému synovi nehlásil, aj ten sa na svojho slávneho otca veľmi podobal, najmä v mladších rokoch.

Ari Boulogne, pôvodným menom Christian Aaron Päffgen, podal v septembri 2019 žiadosť o uznanie otcovstva na súdny dvor vo francúzskom meste Orleans v departemente Centre-Val de Loire. V auguste 2020 však tento súd deklaroval, že na tento prípad sa francúzska jurisdikcia nevzťahuje, keďže Alain Delon od roku 1984 žije vo Švajčiarsku. Boulogne následne poveril svojho právnika, aby sa odvolal na francúzsky Najvyšší súd. Toto odvolacie konanie ešte stále nie je ukončené.

FOTO Bol aj tento muž synom Alaina Delona? Pozrite tú podobu!

No Ari sa už uznania otcovstva nedožil. Telo 60-ročného fotografa Ariho Boulogna sa našlo cez víkend v jeho byte v 15. parížskom obvode. Ženu, ktorá bola údajne jeho družkou, vzala polícia do väzby pre podozrenie z neposkytnutia pomoci osobe v ohrození života, informoval v nedeľu denník Le Parisien. Boulogne mal v poslednom čase vážne zdravotné problémy a v minulosti bojoval so závislosťou od drog.