Eve Skallovej, ktorá sa snažila pôsobiť na okolie pozitívne, držali všetci palce. Už aj preto, že vychovávala dcéru Charlottku. Vtedy osemročné dievčatko však napokon o svoju milovanú mamu prišlo. Charlottkin biologický otec, s ktorým sa Eva rozviedla, bol zdrvený, pretože si uvedomoval, že ťažko nahradí dcére mamu. Aj keď neboli manželmi, vychádzali spolu dobre, podporoval ju aj v čase choroby. Eva v tom čase mala už iného partnera.
Eva bola pre dcéru všetkým. "Keď vycítila, že sme v skutočnom maléri, začala bojovať. Starala sa o mňa. Keď som bola bez obočia a rias, hladila ma a hovorila, že som krásna maminka. Uf, už zasa plačem, je to príliš živé. Ja proste žijem hlavne pre ňu. Bodka,” povedala Skallová pre časopis Eva.

Dara a Eva boli ako sestry, a rozumeli si aj ich dcéry - Charlottka a Laura.

 

Daru správa o tom, že jej blízka kamarátka zomrela, zastihla v zahraničí. Bola práve v Spojených arabských emirátoch. Nečakala to, pretože sa zdalo, že Eva sa začína zotavovať. Lenže potom udalosti nabrali zlý smer.

Bezprostredne po smrti kamarátky napísala Dara na instagram: "Je mi hrozne. Hrozne mi chýba. Môj otec zbožňoval Evinku. Sú hore spolu... a pijú víno."

Štvrté výročie smutného odchodu Evy Skallovej si Dara pripomenula vtipnou fotografiou, keď boli ich dcérky malé.  "Spomienky, 4 roky🖤...v takýchto momentoch si vždy uvedomím, ako je každá minúta a emócia v nej - keď žijeme a sme zdraví dôležitá a vzácna... Nepremárnite preto ani jednu z nich." FOTO NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.