Dominika Cibulková sa už dva mesiace teší z toho, že ich rodinka je už kompletná. K prvorodenému Jakubkovi pribudla do rodiny vytúžená dcérka, a tak nielen jej manžel Michal má doma parťáka, ale aj Dominika sa dočkala parťáčky a stav v ich rodine je takto vyrovnaný.

Ich rodinka Dominiku niekedy dojíma až k slzám, po úspechoch v tenise je toto Dominikin ďalší úspech a splnený sen. Keďže Dominika tenisovú kariéru ukončila ešte pred narodením detí, teraz je pre ňu na prvom mieste práve jej rodina a jej deti. A keďže je z Dominiky už dvojnásobná mamička, materskú rolu zvláda ľavou zadnou a keď sa rozhodne, má čas aj na svoje záľuby.

Asi najväčšou záľubou Dominiky Cibulkovej je momentálne móda. Tú dopraje nielen sebe, ale aj svojim dvom deťom, ktoré vyzerajú vždy ako zo žurnálu. Dominikina dcérka má vo svojej výbavičke už teraz niekoľko dizajnových kúskov, najnovšie jej zaobstarala dizajnovú tašku luxusnej značky Louis Vuitton, ktorú zdobia aj Ninine iniciály. „Nina Navara. No, nemá najlepšie iniciály? Takže už ma, samozrejme, uvidíte dávať jej iniciály úplne všade,“ napísala Dominika fotografiám.

Cibulková ukázala deti. Oni že sú súrodenci? Pozrite FOTO!

Nedávno si Dominika s dcérkou odskočila za módou aj do Prahy, a nadšeným fanúšikom ju ukázala do tváričky. Z fotiek je jasné, že vyzerá celkom inak, ako v jej veku vyzeral Dominikin starší synček Jakubko. Ani sa nechce veriť, že sú súrodenci, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Na koho sa podľa vás  malá Ninka podobá?