Do Bratislavy sa nedostavila len jar, ale aj závan módy, ktorý sa stal v tomto období už tradíciou. Celebrity preto vyvetrali svoje outfity a prišli sa inšpirovať módnymi trendami. Ako inak, na pódiu sa blysli aj viaceré známe tváre.

Nová krv

Medzi modelkami nechýbali aj moderátorky a exmoderátorky z Fashion TV, ktoré predviedli našu slovenskú pýchu- kroje z folklórneho súboru Lúčnica. Spolu s nimi sa po dlhej dobe po móle prešla aj dvojnásobná mamička Denisa Mendrejová, ktorá nestratila na iskre a veľmi jej to pristalo. Jej kolegyňa a aktuálna moderátorka SuperStar Jasmina Alagič to ale očividne prehnala s opálením a miestami pôsobila ako černoška, ktorej svietil len biely úsmev. Nuž, ako sa zvykne hovoriť, menej je niekedy viac!

Šokovali

Extrémne vychudnutou postavou na móle zase prítomných šokovala Miss 2016 Kristína Činčurová, ktorej by sa rozhodne zišlo pár kíl navyše. No a čo sa týka odvahy, tá rozhodne nechýbala bývalej misske Karolíne Chomistekovej, ktorá predviedla hriešny model plaviek. Hostia v hľadisku od nej nevedeli odtrhnúť zrak...

Bratislavské módne dni však mali aj charitatívny podtón a šaty z dielne Jany Jurčenko sa vydražili za neuveriteľných šesťtisíc eur na pomoc chorým.

Viac o celebritách a outfitoch z módnych dní nájdete v našej galérii.

Moderátor a porotca zo šou Nákupné maniačky Michal Sabo: Kúpil si nové zuby!

Šokujúce: Deti celebrít sa prezliekajú za iné pohlavie! Odborníčka má jasný ODKAZ!

Paľo Habera sa stretol so svojou krásnou Danielou. FOTO veľa napovie, ako je na tom ich vzťah