Mladučká manželka českého speváka Bohuša Matuša (49) doteraz nikdy nebola na ozajstnom plese, dokonca ani na maturitnom, hoci na ten už teda vek má. "Ten som bohužiaľ ešte nemala, ale snáď sa tiež dočkám. Mám prerušenú školu, ale plánujem sa tam vrátiť, až dcérka trošku podrastie," prezradila Super.cz. Lucie Matušová, rodená Palkaninová (19) totiž prerušila štúdium na strednej škole z dôvodu materstva, keď ako sedemnásťročná čakala spoločné dieťa s Bohušom, ich dcérku Natálku.  Napokon, ani Bohuš Matuš zase nie je nejaký parketový lev, tancovať síce vie, hoci o sebe tvrdí, že je príšerný tanečník. On na plesy zvyčajne chodieva pracovne a hosťom plesu spríjemňuje zábavu spevom.

Svojho času to bol aj celkom slušný škandál, keď sa prevalilo, že Bohuš Matuš sa dal dokopy s mladou Luciou, ktorá na začiatku ich vzťahu mala len 15 rokov. Bohuš sa bránil, že mu o skutočnom veku klamala, lebo vyzerala staršie. Zdá sa však, že dvojici to napriek všetkému stále klape, Bohuš sa o rodinu stará najlepšie, ako vie a podľa jeho slov z mladej Lucie je ozaj skvelá mama.

FOTO Aha, čo si obliekla Lucie na ples. Vyzerala celkom ako...

Aby sa Lucie aspoň trochu odreagovala od svojich mamičkovských povinností, rozhodol, sa Bohuš vziať ju na Český ples, kde on bol zároveň aj pracovne a hosťom zaspieval. No potom mal samozrejme čas vyzvŕtať svoju milú v tanci. Lucie sa na ples veľmi tešila, nechala sa aj odborne nalíčiť a pozrite, aké šaty si požičala v salóne! Bohuš z nej počas plesu neodkázal spustiť zrak. Pozrite si FOTO Lucie v GALÉRII!