Každá vyzerá i pôsobí inak, a predsa ich čosi spája. Za herečkami Vášáryovou, Studenkovou a Fialovou sa chystajú gratulanti. „Včera som sa narodila ja, dnes Milka a zajtra Zdena. Býčice! Aj takýto silný je máj v SND,“ napísala pred pár dňami na sociálnej sieti najmladšia z dám.

Takouto kolážou sa pochválila Zuzana Fialová na sociálnej sieti.
Takouto kolážou sa pochválila Zuzana Fialová na sociálnej sieti.
Zdroj: archív z.f.

Znamenie býka ich charakterizuje ako výnimočné, silné osoby, ktoré si cestičku do srdca svojho vyvoleného hľadajú napríklad aj cez hrnce a habarky. A taká je Zdenka, vychýrená kuchárka, ktorej kulinárske počiny s plným bruchom trávi partner Braňo Kostka.

Človek pod vplyvom rohatého zvieraťa miluje vône kvetov, harmonicky zladené farby a pôsobí odhodlane. Rodáčka z Hornej Štubne Milka s týmto výkladom bude určite súhlasiť, hoci tí, ktorí ju poznajú aj v súkromí vedia, že si po nose vonkoncom nedá brnkať.

A čo emotívna Zuzana? Fanúšikovia od nej očakávajú sebavedomie, precíznosť, dogmatizmus, tvrdohlavosť či výbušnejšiu povahu. Energická tmavovláska je toho jasným dôkazom.

A pokiaľ ide o pikantnú stránku býka, o ktorej sa píše v rámci zverokruhu, tak tam stačí len jedna výstraha pre milé divy – kontakt s eroticky rovnako ladeným Škorpiónom by mohol byť príliš búrlivý.

Anketa
Veríte na astrológiu a ľudskú povahu podľa znamenia zverokruhu?
  • 33%
  • 67%