Príslovie, že všetko zlé je na niečo dobré, sa opäť potvrdilo. Nebyť prísnych opatrení počas korony, ktoré zahnali ľudí za prah svojich príbytkov, tak by sme sa nedozvedeli množstvo zaujímavých vecí. Napríklad i to, ako bývajú mnohé známe tváre. Tie z rôznych dôvodov zverejňujú zábery zo súkromia, na ktoré boli doteraz skúpe.

Varí s buldogom

Zdena Studenková (66) je nielen výnimočná herečka, ale aj zdatná kuchárka. Jej partner a muzikant z kapely Fragile Braňo Kostka (48) Šarmu prezradil, že počas karantény, keď boli divadlá zatvorené a panoval obmedzený sociálny kontakt, energická blondínka horlivo varila a piekla. V nedávnom dokumente TA3 to aj názorne predviedla.

Herečka ukázala bývanie. Na pekáčom s vianočkami je buldog, hroch aj vták.
Zdroj: Ta3

Voňavé vianočky ukázala na kuchynskom dreze, ktorý stráži niekoľko zvieratiek. Nad nádobou s hnedým cukrom je to buldog z kameňa, rôzne vtáčiky, hroch, ale aj žirafa. Zrejme sú to Zdenkine talizmany z dovoleniek. Reportáž odhalila, že Studenkovej partner, s ktorým žije 26 rokov, má v byte súkromné fitko a dokonca vlastné nahrávacie štúdio.

Stoličky bez operadla

Dom, v ktorom býva herečka Táňa Pauhofová (36), má kontroverznú minulosť. Ryšavka v ňom bývala s dedkom a po jeho smrti pripadol jej. Aj keď sa dušovala, že ho nezniesla, napokon tak urobila pre zlý technický stav. Papierovo to však nesedelo, keďže namiesto rekonštrukcie búrala skôr, ako na to dostala oficiálne zelenú od úradov.

Terasa Táne Pauhofovej.
Zdroj: Youtube

Táňa si už vynovenú a na prvý pohľad aj štýlovú vilku v bratislavskom Starom Meste užíva spolu s priateľom Jonatánom Pastirčákom (27). V jednom z videí na YouTube sa objavil záber, že aj majú čo. Na terasu s nezvyčajným sedením, ktorému dominujú drevené stoličky bez operadla, vrhá tieň mohutná rozkvitnutá čerešňa.

Zelená Fialová

Herečka Zuzana Fialová (46) sa so svojím dramatickým hlasom niekoľko týždňov prihovárala deťom a ich rodičom na Instagrame. Po večeroch im čítala rozprávky, aby prispela svojím kúskom v boji proti koronakríze. Okrem notoricky známej tváre však Zuzka ukázala i svoje pozadie. Samozrejme, nie to telesné, ale priestor okolo seba.

Zuzana Fialová
Zdroj: Instagram Z. F.

Zaujala najmä stena z bieleho obkladu tehličiek s obrazmi, sklápacie sedadlo akoby z dávneho inventáru Slovenského národného divadla, tapeta s palmami, mávajúca mačka pre šťastie, ale aj svetlá kúpeľňa, v ktorej domáca pani akože čosi loví v záchodovej mise. Či aj niečo zabralo, nevieme, ale je zrejmé, že Fialová má rada kvety. Zeleň je všade, na záchode to napríklad vyzerá na dospelú strelíciu a mohutnú sloniu nohu (bokarneu). V obývačke má pachiru vodnú.

Ostrý uhol pohľadu

Pre Kamilu Magálovú (69), hviezdu kuchárskej šou Tajomstvo mojej kuchyne, je stráženie súkromia dôležitá vec. V minulosti síce ukázala svoje domáce kráľovstvo, kde varí, ale keď nedávno online čítala rozprávky, tak svojim priaznivcom dožičila pohľad len na okná a rohy stien v kúte jej domácnosti. Nevadí, aspoň vieme, že keď ich majster robil, tak v správnom uhle a nie sú krivé.

Kamila Magálová ukázala svoju kuchyňu, kde vznikajú jej kulinárske dobroty.
Zdroj: Facebook