Herca Braňa Deáka (37), ktorého všetci poznáme ako zvodného a šarmatného právnika zo seriálu Oteckovia, by ste nespoznali. Namyslený Alex býva v luxusnom byte a jazdí na drahom fáre, no kvôli žene sa rozhodol úplne zmeniť svoj imidž a životný štýl. Túžba po rodine a stabilnom vzťahu ho presvedčila, že sa oplatí podstúpiť takúto zmenu, aj keď totálne potlačí svoje prirodzené ja. Seriálové deti Max a Julka ho potajomky prihlásia na zoznamku, kde sa zoznámi s Alexou, jednoduchým dievčaťom, ktorej najprv imponuje, kto v skutočnosti Alex je.

Seriáloví Oteckovia majú veľký úspech.
Seriáloví Oteckovia majú veľký úspech.
Zdroj: Instagram

Neskôr však pochopí, že rozdiely medzi ňou – predavačkou v trafike a Alexom, úspešným právnikom sú obrovské a že takýto vzťah nikdy nebude fungovať, napriek tomu, že sa majú o čom rozprávať. Alex je síce pri prvom stretnutí priam znechutený Alexiným výzorom, teda predavačkiným, ale všetci ho presvedčia, že výzor nie je priorita a že tomu má dať šancu. A tak ešte viac povzbudený Alexiným odmietnutím sa rozhodne zmeniť seba a svoj život od základov. Máloktorá fanúšička by čakala, že Braňo bude zrazu v zamastenom tielku a s klobásou v ruke.

Herec odhodil oblek a luxus. V mastnom tielku a s klobásou v ruke prekvapil.
Herec odhodil oblek a luxus. V mastnom tielku a s klobásou v ruke prekvapil.
Zdroj: Peter Zakovic

 

Chlieb s cibuľou

Oteckovia mu radi požičajú niekoľko dní neprané kúsky oblečenia zo svojho šatníka a drahocenné inštrukcie o tom, ako sa správa a žije obyčajný chlap. Strapatý, neoholený a s obyčajným autom zabojuje o Alexu a tá mu dá šancu. Luxusné raňajky vymení za chlieb s masťou a cibuľou alebo za varenú klobásku. Ako dlho bude ochotný viesť takýto život a či láska k Alexe bude taká veľká, že potlačí svoje pravé ja sa uvidí...

Anketa
Máte radi herca Braňa Deáka?
  • 87%
  • 13%