V prepúšťacej správe z nemocnice má Felix Slováček napísané: Prechodný ischemický atak mozgu. Ľudovo povedané malá mŕtvica. So slovom mŕtvica zjavne nie je spokojný. 

„Klepla ma jednoducho malá pepka alebo pepina?“ vládal vtipkovať pre český Blesk, keď ho po štyroch dňoch prepúšťali  z JIS-ky neurologického oddelenia. „Bola to vraj krvná zrazenina, ktorá mi putovala tepnou smerom k mozgu, bola však našťastie malá a po ceste sa rozpustila,“ vysvetľoval ochotne s úsmevom hudobník.

Felix a Lucie ostali aj po rozchode priatelia.
Zdroj: archív

Lekári mu vraj naordinovali lieky na riedenie krvi, ktoré sa používajú na liečbu krvných zrazenín a sú prevenciou cievnej mozgovej príhody. „A inak sa vraj mám správať, akoby sa nič nestalo. A to ma najviac teší. Dokonca môžem mať sex podľa chuti, a to rád počujem,“ vtipkoval.

Z nemocnice si bola hudobníka vyzdvihnúť jeho mladá exmilenka Lucie Gelemová (38). „Býva tu nablízku, tak je najjednoduchšie, aby ma ona vzala do Prahy,“ vysvetľoval Slováček, ktorý akoby manželku Dádu Patrasovú vymazal. Dokonca vraj nechcel, aby ho navštívila kým bol  v nemocnici.

FOTO FELIXA Z NEMOCNICE V GALÉRII >>