Dnes večer dorazia na farmu tri balíky a jeden z nich bude určený pre Kristi Dali. Bude tam mať priložené dva listy. Jeden od otca, ktorý ju rozplače a ďalší od jej spomínaného priateľa. Pri jeho čítaní zvolí súkromie, lebo nevie, čo ju v tom liste čaká. Iste nie je naivná a vie, že cez televízne obrazovky jej priateľ vidí, čo sa na farme deje a ako blízko má k farmárovi Radovi.

Už sa neskrývajú a pred kamerami si prejavujú nežnosti.
Už sa neskrývajú a pred kamerami si prejavujú nežnosti.
Zdroj: TV Markíza

Musí sa to zmeniť!

Kika už niekoľkokrát priznala, že vzťah s jej priateľom je komplikovaný, pretože je ženatý. Otázkou je, akú úlohu ma Kika v jeho živote. Je len milenkou alebo priateľkou? Keď sa pozriete na jeho Instagram je plný ich spoločných fotografii... Kika priznáva, že ma strach, čo bude, keď sa vráti z farmy domov a či sa niečo medzi nimi zmení! Ako sama po prečítaní listu povie, musí sa to zmeniť, lebo už nechce takto žiť. ,,On je úžasný  a jeho list ma veľmi prekvapil, dojal a zmiatol. Veľmi mi chýba. Avšak je to medzi nami zložité. Vážne sa bojím, čo bude, keď prídem domov, či tam bude a či bude so mnou. Nechcem už byť sama" posťažovala sa Kika. Tým naznačila, že predsa len ich vzťah nie je štandardný. Možno pravé po tom, čo prežíva s Radkom na farme zatúžila po normálnom, klasickom vzťahu so všetkým, čo k tomu patri.

Tento muž má byť jej partner. Takýmito zábermi sa chvália na Istagrame.
Tento muž má byť jej partner. Takýmito zábermi sa chvália na Istagrame.
Zdroj: Instagram

Na druhej strane možno Rado je ten, čo by jej to aj za bránami farmy vedel poskytnúť. Kika  sa tiež niekoľkokrát vyjadrila, že s Radkom robí veci, čo by vždy chcela robiť so svojim partnerom. Rado jej na farme už vyznal lásku, i keď aj on samotný si tiež musí urobiť poriadky s vlastným vzťahom. Lebo na farmu ho odprevadila práve snúbenica, s ktorou je už dlhých šesť rokov. Nuž vzťahy sú komplikovane a otázka je, čo oboch čaká v reálnom živote.