Širšia verejnosť spoznala výstrednú modelku Mirku Fabušovú až po havárii vo vládnej limuzíne Borisa Kollára, ktorý ju údajne zviezol do lekárne. Po kritike sa politik verejne vyjadril, že výpomoc kamarátke by už nezopakoval.

Fabušová sa nám nedávno priznala, že kontakt medzi nimi od nehody zamrzol a od majetného a potentného šéfa NR SR nedostala ako bolestné ani len čokoládu. Mirka ignorovanie od milovníka žien prehryzla aj preto, že zažila ďalší šok.

Má veľký strach

Sexicu si podľa jej slov počkal neznámy človek pri smetných košoch. Keď chcela vysypať odpadky, ktosi ju mal chňapnúť za vlasy a vyťať jej pár rán. Dobitá a na smrť vystrašená Mirka obišla s modrinami a monoklom. Doteraz si nevie vysvetliť, kto si na ňu trúfol a takto zbabelo ju doriadil.

Prípad už vyšetruje polícia, ktorá krásku navštívila v jej byte v Dunajskej Lužnej. Moderný komplex jej však podľa našich informácií už neposkytuje pocit ochrany a domova. „Mirka sa z útoku nevie spamätať a veľmi sa bojí. Pomáha jej rodina, ale zvažuje, že z bytu natrvalo odíde a presťahuje sa radšej na nové miesto. Má veľký strach,“ tvrdí náš zdroj z okolia modelky a podnikateľky.

Bývalá súťažiaca na Miss Universe sa však k traume vyjadrovať nechce. „Sama si na veľa otázok neviem dať odpoveď. Čakám na znamenie, kam ma život zase zaveje,“ povedala Šarmu stručne ešte predtým, ako ju chytili policajti za volantom pripitú.