Šarmu sa podarilo odhaliť, že Tomáš Maštalír (41) sa už oženil so svojou niekoľkomesačnou známosťou Kristínou (34). Dvojica si svoje áno povedala koncom leta na dovolenke bez prítomnosti rodiny a známych. Novú pani Maštalírovú zdobili počas jej veľkého dňa na mieru šité svadobné šaty z dielne nemenovanej módnej návrhárky. O tom, že sa zaľúbenci plánovali zobrať, netušili ani najbližší a takisto ani hercovi kolegovia zo Slovenského národného divadla.

Požehnala im

O tom, že to celé „spískali“ v tajnosti, svedčí aj reakcia Maštalírovej kolegyne a bývalej priateľky Diany Mórovej (48). Tá o jeho veľkej novinke netušila. „Keďže vy ste s tou informáciou prišli ako prví, tak to znamená, že o tom viete viac ako my všetci v divadle. O tom, že sa oženil vôbec neviem," zareagovala. "Prajem mu z celého srdca len to najlepšie, nech sú šťastní a zdraví. Myslím to naozaj vážne, lebo je to nový začiatok niečoho a želám im, aby im to vyšlo, pretože je to krásne,“ odkázala novomanželom herečka.

O tom, s kým Tomáš uzavrel manželstvo, netuší. „Jeho novú manželku som ešte nevidela, neviem kto je a ani ako vyzerá a ako sa volá. Je to príjemný šok, ale krásny, že to urobili,“ zhodnotila s úsmevom.

S Dianou Mórovou sú na javisku absolútne zohratí - hra Venuša v kožuchu zožala obrovský úspech.
S Dianou Mórovou sú na javisku absolútne zohratí - hra Venuša v kožuchu zožala obrovský úspech.
Zdroj: Emil Vaško