Je to krásna žena

„Kraľovanie“ Čaputovej má predsa len čiernu škvrnu. Po jej boku oficiálne chýba muž, ktorý by jej bol oporou. Prezidentka sa ešte ako kandidátka na hlavu štátu ukazovala po boku hudobníka a fotografa Petra Konečného. Lenže ich ročný vzťah skončil v troskách, čo na internete po voľbách potvrdila samotná prezidentka. Peter Konečný sa na jej inaugurácii síce objavil, ale obaja sa slušne dohodli, že o svojom (ne)vzťahu už nebudú hovoriť. Domov zo slávnostnej recepcie odchádzala iba s dcérami.

Zuzana Čaputová v júni nastúpila do úradu s požiadavkami ako spravodlivosť pre všetkých, dôstojnosť pre seniorov či ochrana životného prostredia. Ani v jednej z nich nepoľavila, čo si všimli aj v zahraničí.
Zdroj: Archív Z.Č.

Šarmu sa podarilo zistiť, že dvojica má k sebe stále blízko minimálne z ľudskej a kamarátskej stránky. Mosty zrejme za sebou nespálili. Ako Zuzanu Čaputovú vidí Peter Konečný s odstupom mesiacov?

„Zuzana je predovšetkým krásna žena. Krásna svojím vnútrom aj zovňajškom. Má predpoklady byť poslom pravdy a nádeje všade, kam sa pohne, a má charizmu, ktorá prirodzene pretvára ľudí na lepších. Myslím, že vo svojom nevšednom poslaní túži byť všednou matkou,“ nežne sa vyjadril na adresu štátničky jej expartner, ktorý je tiež autorom viacerých portrétov prezidentky. Práve fotografovanie ich spojilo do zväzku, pretože fotograf si svoju modelku vyhliadol dávno predtým, ako sa stala hlavou štátu.

Láska z ateliéru

Kraľovanie Čaputovej má predsa len čiernu škvrnu. Po jej boku chýba muž, ktorý by jej bol pri panovaní oporou. Prezidentka sa ešte ako kandidátka na hlavu štátu ukazovala po boku hudobníka a fotografa Petra Konečného. Médiá ho dokonca vtipne označovali za prvého frajera v republike. Lenže ich ročný vzťah po eufórii skončil v troskách, čo po voľbách na internete potvrdila samotná prezidentka.

„Prechádzame ťažkým obdobím vyrovnávania sa so situáciou, v ktorej sme sa ocitli. Verím, že u vás nájdeme v tomto porozumenie, nie sme ani prvým ani posledným vzťahom, ktorý prechádza náročným obdobím,” napísala. Konečný sa na inaugurácii síce objavil, ale obaja sa dohodli, že o svojom (ne)vzťahu už nebudú hovoriť.

Prezidentka sa angažuje v mnohých projektoch na podporu ohrozených skupín obyvateľstva.
Zdroj: archív

Šarmu sa podarilo zistiť, že dvojica má k sebe minimálne po ľudskej a kamarátskej stránke stále veľmi blízko. Mosty zrejme za sebou nespálili. Ako Čaputovú vidí Konečný s odstupom mesiacov?

„Zuzana je predovšetkým krásna žena. Krásna svojim vnútrom aj zovňajškom. Má predpoklady byť poslom pravdy a nádeje všade kam sa pohne a charizmu, ktorá prirodzene pretvára ľudí na lepších. Myslím, že vo svojom nevšednom poslaní túži byť všednou matkou,“ nežne sa vyjadril na adresu štátničky jej expartner, ktorý je autorom viacerých portrétov prezidentky.

Práve fotografovanie ich spojilo do zväzku, pretože fotograf si svoju modelku vyhliadol dávno predtým, ako sa stala hlavou štátu.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.