V týchto dňoch sa začína nakrúcať nová česko-slovenská komédia Známi Neznámi, v ktorej hlavné postavy stvárnia známe slovenské a české herecké osobnosti ako Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Klára Issová, Martin Hoffman, Petra Polnišová, Anna Kadeřávková a Sväťo Malachovský.

Ťažká nehoda

Ďalším do partie mal byť fešák Vojtěch Kotek, no ten sa pred pár dňami na svojom Harleyi stal účastníkom ťažkej nehody, keď pri predbiehaní vrazil do traktora. Dokonca kolíziu najprv tajil pred blízkymi, ako priznal českým médiám: „Snažím sa to riešiť od tej chvíle, čo tu ležím. Pretože mám ešte nejaký projekt, ktorý mám začať točiť. Rodina to nevie, naozaj mi to teraz veľmi skomplikovalo život,“ vyjadril sa z českobudějovickej nemocnice, kam ho vraj po nehode transportovala helikoptéra. Údajne najprv ležal na JIS traumatologického oddelenia, neskôr bol premiestnený na štandardnú izbu úrazovej chirurgie, kde ho už navštívila mama.

Havária sa stala v okrese Tábor, keď si herec nevšimol, že traktor, ktorý predbieha, odbočuje. Aby sa nezrazili, položil stroj nabok. Očití svedkovia, ktorí pribehli na pomoc, vravia, že po páde bol pri vedomí, ale nereagoval. Našťastie sa ukázalo, že to bol dôsledok šoku a nie ťažkých zranení.

Vojta Kotek na predstavení filmu Mária Terézia na Bratislavskom hrade
Vojta Kotek na predstavení filmu Mária Terézia na Bratislavskom hrade
Zdroj: TONY STEFUNKO