Kríza v manželstve, letný úlet či začiatok nového vzťahu? Ako pomenovať dôvernosti na záberoch, ktoré vznikli pred pár dňami? To, o čom sa už pár týždňov šuškalo, že sa líder kapely IMT Smile zahľadel do mladej brunetky, sa našimi exkluzívnymi fotografiami potvrdzuje.

Úžasný úprimný chlap...

Ivan Tásler bol roky vnímaný ako arogantná a neprístupná celebrita, ktorá so svojím súkromím a vzťahmi nechodí na bubon. Mäknúť začal až pri manželke Anne Tásler Onderkovej, keď jej občas verejne vyznal lásku. Na jednom bratislavskom koncerte sa rozcítil tak, že sa mu na tvári mihli slzy a manželke z pódia odkázal: „Toto je pre teba, láska.“ Svojej Aničke vtedy venoval pieseň Viac. A na minuloročnom odovzdávaní cien OTO jej opäť adresoval romantické vyznanie. V ďakovnej reči po prevzatí sošky za kapelu roka okrem ostatných ďakovačiek zdôraznil: „Chcel by som sa poďakovať našim rodinám a blízkym a špeciálne mojej láske Aničke – I love you! Sľúbil som sám sebe, že to poviem,“ vyznal sa v marci 2018 a pridal nežný úsmev.

Po prenose sme sa jeho ženy spýtali, či ju verejné vyznanie zaskočilo. „Prekvapilo to aj mňa. Doma sme sa o tom vôbec nerozprávali, veď nikto neriešil, či vyhrajú alebo nie. Zrazu keď to na pódiu povedal, prekvapilo ma to. Nie som typ ženy, ktorá si potrpí na verejné gestá a prejavy. Na druhej strane, ktorú ženu by to nepotešilo? Som pyšná na svojho muža,“ žiarila vtedy Anka. Na otázku, na čo ju tento „tvrďas“, namotal, odpovedala: „Keď ma balil, vôbec nebol arogantný a odmeraný. Mám pocit, že od začiatku vedel dať najavo city. To bol jeden úžasný, milý, zlatý, otvorený, rozhľadený, úprimný chlap. Inak by som sa doňho nezamilovala a nevzala si ho. Samozrejme, že je aj romantický,“ prezradila vtedy.

Zvoní manželstvu Táslerovcov umieračik?
Zdroj: Profimedia