Koľko času denne to je?

Závisí, či je to deň pred začiatkom televízneho projektu či príprav muzikálu, alebo, naopak, deň, keď mám päť zákazníčok, ktoré prídu na skúšku do ateliéru. Najradšej by som trávil denne v kúpeľni aspoň hodinu, ale bežne to vychádza na 30 minút. Som rád, ak stihnem všetky moje kúpeľňové rituály!

Ste typ muža, ktorý má jeden produkt od hlavy po päty?

Snažím sa používať kvalitné krémy a kozmetiku na tvár či oči. Milujem produkty francúzskych domov Chanel a Dior, s týmito značkami mám dlhoročné skúsenosti a viem, že s mojou pokožkou fungujú perfektne. Okrem toho používam rôzne tónovacie prípravky na moje aktuálne blond vlasy. A pravidelne sa starám aj o moju bradu.

Kúpeľňa módneho návrhára Fera Mikloška v Bratislave.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Sprcha alebo vaňa?

Sprcha kvôli nedostatku času, ale ak mám čas, preferujem kúpeľ. Relax vo vani je jedna z mojich najobľúbenejších aktivít! Dokážem v nej tráviť hodiny času a veľakrát je miestom, kde naberám nový dych, novú inšpiráciu.

Takže kúpeľ so skicárom na kreslenie nápadov či skôr víno, kniha a relaxačná hudba?

Sviečky, víno, živé zelené kvety... to všetko milujem počas kúpeľa. Vo vani si občas aj kreslím, no len v mysli, pretože vo vani často precítim emócie silnejšie než inde. Presne tak som pripravoval prvé nápady na prehliadku DRAMA, ktorá sa začala črtať už pred pol rokom, a bolo to práve počas kúpeľa. Reálne skicovanie návrhov však prebehlo až v ateliéri na mojich špeciálnych papieroch.

Viac fotografií v našej galérii <<<