Nebolo tajomstvom, že obľúbený herec Martin Mňahončák (41)  túžil so svojou manželkou Katkou (38) po bábätku. Snažili sa oň dlhé roky, príroda sa však s touto dvojicou zahrávala a držala ich v napätí, kedy sa podarí prevteliť ich lásku do spoločného potomka. A vo februári tohto roka sa Mňahončákovci konečne dočkali. Narodila sa im zdravá dcérka Dorotka.

Herec Martin Mňahončák a jeho Katka počas ich veľkého dňa.
Herec Martin Mňahončák a jeho Katka počas ich veľkého dňa.
Zdroj: MATEJ KALINA

Užili si už aj more

Hoci väčšina rodičov považuje dovolenku s bábätkom za adrenalínový zážitok, Mňahončákovci to predsa len riskli a spolu s Dorotokou si toto leto už užili aj dovolenku pri mori. Za destináciu si zvolili Taliansko a dievčatá boli, súdiac podľa fotografie zo sociálnej siete, spokojné.

V trojici si to tento rok užili aj na dovolenke pri mori.
V trojici si to tento rok užili aj na dovolenke pri mori.
Zdroj: Emil Vaško, Archív M.M.

No a podľa záberov týždenníka Šarm si užívajú aj zvyšok leta, no už v pohodlí domova. Podarilo sa nám zachytiť spokojnú trojicu na kávičke s kamarátmi v centre Bratislavy. Hrdý otecko svoju Dorotku tlačil v kočíku a neskôr si ju posadil aj na kolená. Rovnako ako dievčatko očarila všetkých svojou vizážou aj Mňahončákova manželka Katka, ktorej po pôrode nezostali žiadne kilá navyše. V dlhých letných šatách vyzerala veľmi šik. Herec môže byť na svoje dievčatá právom pyšný...

VIAC FOTO V NAŠEJ GALÉRII TU!