Na košickom realitnom trhu žiari hviezda! Schyľuje sa totiž k bombastickému predaju vily Rezešovcov, ktorá bola desiatky rokov ich útočiskom. Postavili ju mladí manželia Rezešovci zhruba pred vyše tridsiatimi rokmi a v roku 2004, teda dva roky po nečakanom úmrtí niekdajšieho ministra dopravy, prešla vila rozsiahlou rekonštrukciou, keď nadobudla dnešnú podobu.

Honosný interiér vily
Honosný interiér vily
Zdroj: Remax

EXKLUZÍVNE: Prvé slová Evy Varholíkovej po prepustení z basy. Dojímavé vyznanie rodine

Luxus na každom kroku

V týchto dňoch sa však ocitla v ponuke košickej realitnej kancelárie, ktorá uviedla bohatý popis nehnuteľnosti spolu s foto dokumentáciou. Celková výmera podlahovej plochy dvojpodlažnej nadštandardnej vily je 820 metrov štvorcových, len obývacia miestnosť má veľkorysých sto metrov štvorcových a priamy vstup do bazénovej časti o rozlohe 149 metrov štvorcových.

Aj ostatné izby a kúpeľne sú nadštandardne priestranné a luxusne vybavené – nechýba krb obložený talianskym mramorom, ten je inštalovaný aj v kuchyni, kúpeľniach, na chodbách a schodoch, v obytných miestnostiach sú mozaikové dubové parkety, historické kachle potiahnuté 24 karátovým plátkovým zlatom a koberce Versace. Nábytkom tohto už zosnulého talianskeho dizajnéra sú vybavené aj spálne, väčšej z nich, ktorá má 63 metrov štvorcových, dominuje veľká manželská postel 2,2 x 2,5 m s baldachýnom a pozlátenou konštrukciou a aj priľahlá kúpeľňa má sprchový kút s keramickou mozaikou potiahnutou 24 K zlatom.

Podľa opisu realitnej kancelárie je celá vila plná luxusných doplnkov. Cenu neuvádzajú, ale podľa realitných odborníkov môže presahovať sumu cez milión eur.

Honosný interiér vily
Honosný interiér vily
Zdroj: Remax

FOTO: Eva Varholíková ukázala, aká vec jej pomáha nájsť rovnováhu a pokoj

Chce sa osamostatniť

A prečo sa pani Eva rozhodla nehnuteľnosti, v ktorej prežila väčšinu života a má na ňu množstvo spomienok, zbaviť? Navyše, keď v posledných mesiacoch v nej býva aj jej dcéra Eva Varholíková s vnučkou Ellkou? Eva sa k mame nasťahovala koncom augusta minulého roku, keď ju po šiestich rokoch prepustili z budapeštianskej väznice. Dovtedy sa Evina mama starala o jej dcérku a pochopiteľne po jej prepustení sa aj blondínka zabývala u mamy. No zrejme sa schyľuje k Evinmu osamostatneniu, o čom sme sa dozvedeli aj zo zdroja blízkeho rodine.

Eva s dcérkou Ellkou
Eva s dcérkou Ellkou
Zdroj: Instagram

Herečka Zuzana Porubjaková o krutej rane počas tehotenstva. Pred čím chránila svoje dieťa?

„Eva by chcela s Ellkou bývať sama, opäť si zariadiť vlastný život. Vila je však obrovská pre jednu osobu a spolu s bratom Júliusom nechcú nechať mamu bývať v nej samu. Preto sa rozhodli rodinné sídlo predať,“ tvrdí náš zdroj. Oslovili sme aj samotnú pani Rezešovú, ktorá nám exkluzívne poskytla vyjadrenie: „Áno, predávam tento dom, lebo mám na to svoje dôvody. Sťahujeme sa z Košíc. Kúpila som si nehnuteľnosť v zahraničí, kde budem mať umožnené konečne kľudne žiť,“ vysvetlila Eva Rezešová.

Pani Rezešová sa rozhodla vilu predať.
Pani Rezešová sa rozhodla vilu predať.
Zdroj: ROBO HOMOLA /Plus JEDEN DEŇ