Keď nás naša najúspešnejšia tenistka vzala na návštevu svojej kúpeľne, poriadne nás šokovala. Nevlastní totiž žiadnu dekoratívnu kozmetiku. Naozaj žiadnu! Na bežný deň sa nelíči a keď ju čaká spoločenské podujatie, alebo významné verejné vystúpenie, vloží sa do rúk vizážistu. „Jediná vec, ktorú znesiem na tvári, je balzam na pery. Aj ten si však dávam len v zime, keď ich mám suché. Denne pomádu nepoužívam, neznášam ten pocit a nechcem byť závislá od toho stále si mazať pery. Neznášam to,“ vysvetlila nám Domča v jednej z troch kúpeľní svojho bytu. Keďže si domov odskočila medzi tréningmi len kvôli nám a na druhý deň skoro ráno odlietala na turnaj do Kalifornie, trávili sme čas v kúpeľni, ktorú má vo svojom šatníku snov a počas rozhovoru jej štylista Andrej Kusalík balil batožinu. Domča to má totiž podelené – športovú výbavu jej balí manžel Michal a civilné oblečenie a šaty na hráčske večierky zas jej dvorný štylista.

Helena Vondráčková o dramatickom rozvode svojej netere: Slová, ktoré tnú do živého

Dominika so svojím štylistom Andrejom Kusalíkom
Dominika so svojím štylistom Andrejom Kusalíkom
Zdroj: Instagram.com/dominikacibulkova

Urgentná operácia: Patricia Vittek prezradila detaily náhleho prevozu na operačnú sálu

Poctivá v krémovaní

Tým, že sa tenistka nelíči, veľa času v kúpeľni nepremrhá. „Čas v nej trávim tak žensky, ale nie prehnane. Určite oveľa menej ako iné ženy, ktoré sa líčia. Skôr som v kúpeľni často, viackrát za deň, lebo po tréningoch sa musím sprchovať. No veľmi starám o pleť, poctivo si ju čistím a snažím sa, aby bola stále hydratovaná, keďže trávim veľa času na slnku. Z pleťovej kozmetiky používam jedinú značku, lebo som s ňou nadmieru spokojná. Nie som typ, ktorý by skúšal a skákal z jednej na druhú. Čo mi sadne, tomu som verná,“ konštatuje tenistka. Z pleťovej kozmetiky kliniky, ktorej je klientkou, používa krémy na deň aj noc. „A už aj očný krém. Mamina mi vždy hovorila, že sa musím krémovať, aby som nebola stará,“ vraví so smiechom a dodáva: „Keď som mala osemnásť rokov, vždy som nad jej radami len mávla rukou, ale posledných päť rokov už naozaj cítim, že moja pokožka je toľko na slnku, že sa o ňu musím starať. Musela by som byť neviem ako unavená, žeby som išla nenakrémovaná do postele. Ani neviem, kedy sa mi to stalo naposledy.“ Rovnako dbá na ochranu pred slnkom. Na kurtoch trávi dlhé hodiny, takže bez ochranných faktorov by to nešlo. „Dávam si tridsiatku a keď som v Austrálii, päťdesiatku. Na turnajoch som presne ten typ, ktorý podáva krém aj trénerovi, manželovi a fyzioterapeutovi. Vždy ich do toho nútim,“ smeje sa Dominika.

Zosvetľujúce sérum na tvár, Envy, Hydratačné sérum na tvár, Envy, Čistiaca krémová maska na
tvár, Envy, Antiagingový krém na tvár, Envy, Hydratačný pleťový
krém, Envy
Zosvetľujúce sérum na tvár, Envy, Hydratačné sérum na tvár, Envy, Čistiaca krémová maska na tvár, Envy, Antiagingový krém na tvár, Envy, Hydratačný pleťový krém, Envy
Zdroj: Matej Kalina

Jožo Ráž už má plány na dôchodok. Ešte predtým ale Elán odohrá koncert, ktorým pokrstí štadión

Na masáži zaspí

Čo si veľmi rada dopraje, sú návštevy kliniky estetickej medicíny. No keďže nemá ani tridsať, na invazívne zákroky má čas. „Zatiaľ chodím len na kozmetiku a masáž tváre. Keď som doma aj dvakrát mesačne. Masáž milujem! Po nej cítim, že mám vypnutú pleť. Občas mám náladu, že sa mi chce kecať, no viem byť aj celkom ticho. Kozmetička to vždy vycíti. Keď sa niečo spýta a nereagujem, lebo som unavená a chcem zrelaxovať, tak ma nechá. Stáva sa, že pri masážach zaspávam. Aj pri tých športových,“ vraví so smiechom.

Dominika si obľúbila kozmetickú pomôcku od Envy na redukciu vrások a vypnutie pleti na tvári a v okolí očí, ktorá funguje na princípe elektromagnetickej energie a pôsobenia iónov.
Dominika si obľúbila kozmetickú pomôcku od Envy na redukciu vrások a vypnutie pleti na tvári a v okolí očí, ktorá funguje na princípe elektromagnetickej energie a pôsobenia iónov.
Zdroj: Matej Kalina

FOTO: Pôjdete do kolien! TAKTO vyzeral Marcin pred tridsiatimi rokmi

Kozmetická taštička

O vlasy sa Dominike stará vizážista a vlasový štylista Patrik „Suši“ Veselý a doma má exkluzívnu vlasovú kozmetiku od Oribe. „Majú pekné fľaštičky, aj mi sadla na vlasy, nič iné nepotrebujem. Brávam si ju tiež na cesty.“ Ďalšia vec, ktorú si balí do kozmetickej taštičky, je sonická zubná kefka. „Mala som vždy klasickú kefku. Sonické mi nesedeli na zuby, ale asi pred tromi mesiacmi mi môj „fyzio“ hovorí, že si kúpil túto a je veľmi spokojný, necíti povlak na zuboch. Tak som si povedala, že to musím prekonať. Nabehla som do obchodu a kúpila sebe aj manželovi. Po troch dňoch som si na kefku zvykla, neviem si ju vynachváliť. Ale Michal si nezvykol a jeho kefka je v kúpeľni nepoužitá.“

Športovkyňa nemá doma žiadne líčidlá, o jej vizáž sa stará Patrik Suši Veselý. O dokonalé outfity zas Andrej Kusalík.
Športovkyňa nemá doma žiadne líčidlá, o jej vizáž sa stará Patrik Suši Veselý. O dokonalé outfity zas Andrej Kusalík.
Zdroj: instagram.com/domicibulkova

Bojuje so žiarlivosťou! Známy herec otvorene o svojom súkromí

Antivaňová

Tenistka si zas nezvykla na kúpanie vo vani. „Som antivaňa,“ priznáva so smiechom a dodáva, že využíva len sprchu. „V tomto byte žijeme šesť rokov a vo vani som bola asi dva- tri razy. Mne je vždy strašne teplo, takže nevydržím ležať vo vani.“ Dominika si však sype popol na hlavu, keď sa pýtame na telovú kozmetiku. „Veľmi málo si krémujem telo, mala by som oveľa viac… Tým, že mi je stále teplo a potím sa na tréningoch a zápasoch, bolo by mi nepríjemné byť nakrémovaná. Takže to zanedbávam. Musím si dať métu, že o toto sa budem viac starať.“ Naopak, už si začala užívať masky na tvár. Najčastejšie si ich dáva pod oči. „Rada využívam aj čas v lietadlách a vtedy si ich nalepím na tvár. Keď som doma a mám čas, alebo na dovolenke, dávam si aj tie na celú tvár. Vtedy sa cítim veľmi spokojná, že som pleti dopriala veľa,“ smeje sa.

Tenistka v jednej z jej troch kúpeľní
Tenistka v jednej z jej troch kúpeľní
Zdroj: Matej Kalina

Outfity za tisíce: Monika Babišová po boku manžela, českého premiéra ohurovala luxusom!

Porotca z The Voice Vojta Dyk šokuje: Milujem plodenie detí a dávam si na tom záležať

Meghan sa teraz môže vysmiať dokonalej Kate. Ako sa jej mohol podariť takýto TRAPAS?!