Aj vám starne krk alebo iba ja mám také haluze? – napísala na sociálnej sieti komička a moderátorka Eva Evelyn Kramerová. Keďže v poste označila aj salón krásy, ktorý pravidelne navštevuje, všetci boli ihneď zvedaví, či si dala s krkom alebo bradou niečo špeciálne urobiť.

Relax s bonusom

Kto by si však myslel, že Evelyn do salónu chodí na zásadné procedúry, mýli sa. Komička si jednoducho rada dopraje oddych a relax. „Nepodstúpila som žiaden zákrok, bola som na masáži tváre. Chodím na masáž tváre s dobrou kozmetikou, ktorá nielen vypína pleť, no dodá aj živiny, pravidelne. S procedúrou som spokojná, robí mi veľmi dobre, lebo je príjemná. To, že pleť vyzerá mladšie, je už len bonus,“ reagovala Evelyn na otázku, čo si v salóne dala vylepšiť.

Zdravie je prvoradé

Evelyn dlhodobo pracuje aj na postave. Snaží sa čo najviac hýbať a jej snaha prináša výsledky. Zatiaľ čo celé Slovensko cez pandémiu zatvorené doma medzi štyrmi stenami poctivo priberalo, moderátorka trénovala. Navyše odkedy bola súčasťou Let’s Dance, má veľmi pozitívny vzťah k tancu a blízky jej je i čoraz viac populárny poledance.

Na prvom mieste je však vždy zdravie, takže pre problémy s chrbtom si pred časom dala na chvíľu v cvičení pauzu. Fanúšikov na sociálnej sieti prekvapila i fotografiou, kde sa z nej stala brunetka. „Farbu vlasov som zmenila, lebo som si potrebovala ozdraviť vlasy. Mala som problémy s pokožkou hlavy, tak som si povedala, že potrebujem pauzu od peroxidu. Nevidím v tom veľký rozdiel. Možno sa cítim trochu neviditeľná, keďže som zvyknutá na blond hrivu, ale asi je to len môj vnútorný pocit. Či v tom budem pokračovať, uvidím podľa nálady,“ prezradila nám vtedy svoje dôvody. Známa blondínka si jednoducho vie určiť priority.

Sexi FOTO Evelyn nájdete TU >>>

Extra štíhle FOTO Evelyn si pozrite TU >>>

FOTO Evelyn v plavkách nájdete TU >>>

FOTO Evelyn ako ste ju ešte nevideli, si pozrite TU >>>

Evelyn s hnedými vlasmi hľadajte TU >>>