Moderátkorka a youtuberka nemá problém s odvážnymi pózami. Na miss mokré tričko sa zmenila už niekoľkokrát a aj keď zmenšené, ale stále kypré vnady opakovane napratala pred fotoaparát.

Plnoštíhla Evelyn sa nedávno rozdivočila pri tyči, keď si nechala zaostriť na svoje nohy. Blondínkine obecenstvo vtedy gúľalo oči, pretože Eve na zvláštnom zábere bolo takmer vidieť i do “kuchyne”.

Kramerovej laškovanie sa stretlo s rôznymi reakciami už v minulosti. Legendárna je jej fotka z pláže v Južnej Amerike, na ktorej idú moderátorke reality šou Farma explodovať červené plavky. 

Fanúšikovia Evelyn tlieskali, keďže všetko nasvedčovalo tomu, že v priamom prenose búra mýty a predsudky. Prečo by bacuľka nemala byť vyzývavá a žiadostivá?

Kramerová si týmto spôsobom dvíha sebavedomie už niekoľko rokov, keď sa rozhodla nadbytočných kilogramov zbaviť. Zmenila stravu, podstúpila spomínanú korekciu pŕs a rituálne sa vykúpala v Mŕtvom mori.

Efekt novej Evelyn podčiarkla nacvičeným postojom - pri fotení si istý čas krížila nohy, aby jej ubralo z bokov a stehien.

Komičke však genetika naordinovala byť žena krv a mlieko, a tak v súčasnosti je o niečo väčšia ako bola pred rokom. Mnohí sa zhodujú, že to je jej prirodzené a nie tie čudné pózy i zábery na instagrame. 

Pokračovanie na nasledujúcej strane.