Zaľúbenci, ktorí žili v domčeku neďaleko Bratislavy, sa brali v lete 2009 ale prvé výročie sobáša sa už nieslo v znamení rozchodu. Vzťah herečky a speváka nevydržal. Kristína neskôr našla šťastie v náručí jojkára Juraja Hajdina. K svadbe síce nedošlo, ale produktom ich lásky sú dvojičky Ela a Matilda. Dnes je šťastná po boku manžela Petra Tormu, ktorému porodila syna Alana.

Kristína a Kamil mali peknú svadbu.
Zdroj: archív


Kristína o sebe raz povedala, že sa nedokáže na ľudí dlho hnevať. Aj preto si zrejme zachovala pekný vzťah s exmanželom Kamilom Mikulčíkom. Ľudsky sa vraj nikdy nerozišli a navzájom sa podporujú. Predčasom jej napríklad bol robiť hudobný sprievod pri krste knihy.

 

Krásny, múdry


Teraz urobila sympatické gesto, keď mu spropagovala cédečko. "Stala sa nečakaná vec po tých dlhých stáročiach a tisícročiach... neuveriteľné sa stalo skutočnosťou!!! Tento môj vzácny človek čudného typu (aby nedošlo k nedorozumeniu, čudných ľudí vyslovene vyhľadávam), Kamil Mikulčík, nahral album! Naozajstný, krásny, múdry!", napísala Kristína na instagrame a vyzvala ľudí, aby si ho kúpili. Ona si zadovážila jedno do auta a jedno domov. FOTO ALBUMU NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

Anketa

Máte dobrý vzťah so svojím/svojou ex?