Bývalá miss čušala niekoľko mesiacov v kúte, ale už sa definitívne prebrala zo zimného spánku. 

Daniele Kralevich sa prirodzene nepáči, že ju v súvislosti s nehodou, pri ktorej zomrela študentka Linh (†18), prepierajú v novinách.

 

Tragickú udalosť zo septembra 2020 by síce najradšej vymazala zo svojej pamäti, ale pozostalí, žurnalisti, aj policajti majú nato opačný názor.

Aktuálne podľa TASR udrel aj samotný generálny prokurátor Maroš Žilinka, ktorý dal vec nedávno prešetriť.

„Generálny prokurátor Slovenskej republiky Maroš Žilinka po preskúmaní trestného konania vo veci dopravnej nehody, pri ktorej dňa 21. 9. 2020 v Bratislave na Tomášikovej ulici po náraze motorovým vozidlom zahynula mladá študentka Linh, zistil vážne pochybenia pri prvotných úkonoch dokumentovania dopravnej nehody, neprimeranú dĺžku znaleckého dokazovania, ako aj pasivitu pri výkone dozoru nad dodržiavaním zákonnosti zo strany prokurátora," povedal Šarmu hovorca generálnej prokuratúry Dalibor Skladan. 


Zdá sa, že niekto bude pykať!  "Uložil preto krajskému prokurátorovi v Bratislave prijať opatrenia na odstránenie prieťahov v trestnom konaní, vykonávanie aktívneho dozoru prokurátora, ako aj vyvodenie disciplinárnych dôsledkov z porušenia povinností konajúceho prokurátora. Trestnú vec bude Generálna prokuratúra Slovenskej republiky naďalej intenzívne sledovať," dodal Skladan.

No koná aj samotná podnikateľka. 

Kralevich, ktorá v sebe doteraz márne hľadá kajúcne slová, totiž nedávno vytiahla pazúriky na advokáta Petra Vačoka, ktorý v ostro sledovanom spore zastupuje rodinu nebohej.

Právnik sa v médiách doslova opustil a svojrázne okomentoval to, čo mnohým vŕta v hlave.

 

Linh so sestrou a rodičmi
Zdroj: Archív rodiny

Ako je možné, že Danielu priamo nepostavili pred spravodlivosť a dokonca jej nechali v hrsti kľúče od auta smrti? Kto vplyvný za ňou stojí? Mohla si to vybaviť?

Takúto a podobnú síru špliechal Vačok smerom ku kontroverznej misske.

Nuž a keďže je Kralevich veľmi dobre informovaná, čo sa deje vo svete, tak jeho filozofické úvahy nezostali bez ostrej reakcie.

„Pánovi advokátovi Vačokovi ďakujem, že sa bude odteraz vyjadrovať v súlade s advokátskym poriadkom a predpismi a bude rešpektovať, že vec je v štádiu vyšetrovania a posúdenia danej veci prenechaná orgánom činným v trestnom konaní,“ vyhlásila.

„Za doterajšie vyjadrenia podávam na neho podnet na disciplinárnu komisiu advokátskej komory,“ vyhŕklo z nej.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.