Súkromie slovenskej prezidentky je opäť o niečo známejšie. Mnohí doteraz nevideli, ako vyzerá otec Zuzany Čaputovej. Hlava štátu verejne poukázala najmä na svoju mamu Katarínu, ale rovnako blízky vzťah má aj s druhým rodičom.

"Všetko najlepšie ku Dňu otcov želám tomu môjmu a aj všetkým ďalším. Tvoja rola, oci, bola v mojom živote nenahraditeľná,” napísala na sociálnej sieti a pridala aj ich spoločný záber.

Na fototermín si vybrala azda svoje najobľúbenejšie miesto na Zemi - svoju záhradu v Pezinku. Čaputová vzdala lásku otcovi v deň svojich 47. narodenín. Dá sa predpokladať, že fotka zrejme vznikla na súkromnej rodinnej oslave, odkiaľ si dvojica odskočila zapózovať pred objektív fotografa.

Stará láska nehrdzavie

Zuzana má pre svoju oázu za domom skutočne slabosť. Vodí si tam len srdcu najbližších, čo dokazuje aj nedávny záber Juraja Rizmana. Ten zavesil na facebook nevinnú fotku, ale že vznikla práve u prezidentky, tak to ho usvedčila dobre známa Čaputovej skalka v pozadí.

Diviť sa nemusíme, hrdličky spolu randia už dlhšie, dokonca si mali byť veľmi blízki ešte v časoch ich predošlej kariéry v istej nadácii. Keď Rizman pozval Čaputovú na prechádzku do prírody, šípila, že z toho môže byť rande. Slovo dalo slovo, skrývané city prejavila jedna i druhá strana a opäť sa potvrdilo, že stará láska nehrdzavie.