Zuzana Čaputová je momentálne na návšteve v Japonsku. A aj tam dokazuje, že to so svojím ekologickým cítením myslí vážne. Dokonca aj v takej pre ženu citlivej oblasti, ako sú šaty.  Nie je zbytočne márnivá a pokojne si aj na medzinárodné stretnutia oblečie rovnaký model. Len nebadane pozmení detaily.

 

Zmenila len výstrih

Šaty, ktorý si naša prezidentka dala na stretnutie s japonským premiérom budú minimálne Slovákom povedomé. Prevetrala ich totiž  v lete, keď si potriasala ruku s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. A o jej stylingu sa vtedy veľa hovorilo. Nie preto, že by jej odev bol extravagantný či dokonca nevhodný. Zuzana však prekvapila účesom.

Po vzoru šik Francúzok mala v Paríži zrazu šik krátke vlasy. Nečudo, že hneď ako sa objavili jej fotky, vyrojili sa aj špekulácie, či sa pre prezidetský post predsa len napokon vzdala svojej hrivy. Ukázalo sa však, že to tak nie je, išlo len o výtvar šikovných kaderníckych rúk , a tak sa dnes v Tokyu predstavila Japoncom prostovlasá. No rovnako elegantá ako v Paríži. Jednu malú zmenu však predsa len urobila aj na svojom oblečení. Nebadane pozmenila výstrih a pridala si jednu bielu klopu.

Anketa
Kedy bola Zuzana Čaputová krajšia?
  • 89%
  • 11%