Libor Bouček sa na Slovensku zviditeľnil najmä sobášom s moderátorkou Mariannou Ďurianovou (44). Brali sa v roku 2006. Po svadbe ako z rozprávky ale nasledoval pomerne rýchly rozvod. Marianne učaroval Honzík Novotný z Mníchova, ktorý účinkoval vo svadobnej reality šou. Zranený Libor našiel šťastie na chvíľu v náručí právničky Jany, ktorú si vzal za ženu, lenže ani toto manželstvo nevydržalo.

 


Pokojný prístav našiel až v náručí modelky Gabriely (29), ktorú požiadal o ruku po 4 rokoch. Sobáš mali v roku 2019. Vtedy vyhlásil, že láska je tá najväčšia sila sveta a je nadšený, že boli vyhlásení za manželov.

No a teraz sú už o level vyššie. Liborova manželka porodila syna Alberta.

"Možno raz v drese Sparty chytí penaltu lúčiacemu sa Mbappemovi, možno niečo vynájde, možno pobaví plnú sálu a možno raz bude prežívať také isté emócie ako jeho otec teraz. Je to úplne jedno. Zatiaľ spí a jed a občas prepukne v plač, ktorý celé oddelenie okamžite rozpozná. Všetko má pred sebou...," napísal na sociálnej sieti dojatý Bouček, ktorý objavil nový rozmer lásky.

Libor aj zdôvodnil, prečo jeho syn dostal meno Albert. "Albert, po najväčšom mysliteľovi 20. storočia, pretože keď sa pozrieme dookola, tak najviac zo všetkého potrebujeme mozog," povedal pre CNN Prima News.

Gratulujeme.