Hviezda z dua  Mc Erik & Barbara, ktorá žije v USA, urobila okolo seba rozruch, keď sa na jej profile na sociálnej sieti objavilo šokujúce volanie o pomoc:  "Môj manžel je násilník, pomôžte prosím!" Keď sa jej začali ozývať priatelia, dodala, že ju manžel zbil "ako vždy". Robí to vraj už roky. "Sused už chcel volať políciu. Asi aj zavolal. Videl, ako ma bil," dodala.

Barbara Haščáková v Chart Show. Naznačoval TENTO detail, že je naozaj TÝRANÁ?

Barbara sa zhodou okolností ukázala v hudobnej šou Chart Show, v ktorej pozornému divákovi neušlo, že nevyzerala vo svojej koži. Usmievala sa síce, ale klopila zrak, pôsobila utiahnuto až zakríknuto, po veselej Barbare, akú si ju pamätáme z pódií kedysi, nebolo ani stopy. Navyše si rukou vytvárala akúsi bariéru pred svetom, akoby sa chcela chrániť. Šou sa nakrúcala ešte koncom minulého roka.

Ďalší šokujúci status

Na Barbarinom profile na twitteri sa aktuálne objavil ešte šokujúcejší status: "Moja mama je násilník."  Zdá sa, že speváčka, ktorá už mala v minulosti vážne psychické problémy po tom, ako jej zomrel milovaný otec, akademický maliar Jozef Haščák, potrebuje naozaj pomoc odborníkov. Pokiaľ teda nie sú jej statusy iba nemiestnym žartom alebo dielom hackerov. 

DRUHÝ ŠOK!  Barbara Haščáková obvinila ďalšiu osobu z násilia. Je to vážnejšie ako sa zdá
Zdroj: twitter