Okolo diskusnej relácie Silná zostava bolo opäť rušno. Hlavné aktérky tolkšou len nedávno zložili zbrane po afére s dovolenkujúcou Dominikou Cibulkovou a už sa rozhorelo nové ohnisko emócií.

Tentoraz nikto nerýpal do hosťa v štúdiu tak, ako sa to udialo pri bývalej tenistke a jej maldivskom dobrodružstve počas korony. V aktuálnom konflikte sa hosť do štúdia ani nedostavil, keďže škaredá hádka prehrmela ženskou zostavou relácie ešte pred jej vysielaním.

V šľapajach Cibulkovej

Dotknutou sa cítila Martina Horňáková (23), ktorá si vo svete influencerov hovorí Moma. Tá si vyliala boľavé srdce. Pachuť v ústach jej vraj zostala po tom, čo ju pozvali na nakrúcanie tolkšou, ale všetko sa napokon zvrtlo iným smerom.

„Silná zostava. Neviem, či to poznáte, je to relácia, ktorú moderuje Simona Comedy a Veronika Ostrihoňová, kde si pozývajú hostí,“ začala s vysvetľovaním Horňáková. Nezabudla poznamenať, že aj ona sa vyjadrila na sociálnej sieti k notoricky známej kauze s Dominikou Cibulkovou.

„Ich komunikácia voči nej mi neprišla primeraná, ale je to môj subjektívny názor. Ja som dostala pozvanie, aby som sa vyjadrovala k influencerstvu ako k práci. Ja sa nepovažujem za influencerku, ani som ňou nikdy nechcela byť. Viac-menej to prišlo s tým, čo som začala robiť. Začala som robiť blog, maľovať sa, potom Youtube a celé to išlo ruka v ruke, nebolo to tak ako dnes, že sa niekto rozhodne byť influencer a začne na tom pracovať,“ išla krok po kroku k podstate problému.

Moma zdôraznila, že ani netušila, že na tom môže zarábať. „To je len niečo málo k tomu, čo som chcela povedať aj v tolkšou, ktorá sa však nekoná,“ prekvapila.

Prečo sa to zrušilo?

„Nekoná sa z toho dôvodu, že sme si s tvorcami najskôr všetko pripravili, mali sme ohľadom toho telefonáty a už tam boli témy, s ktorými som sa necítila komfortná, ani nie tým, čo to boli za témy, ale akým spôsobom mi boli podané,“ začala s jemnou kritikou pozadia výroby Silnej zostavy.

No najväčší šok vraj prišiel po tom, čo jedno ráno otvorila oči a preletela prstom príspevky na sociálnej sieti. „Zobudila som sa s tým, že pozajtra má byť natáčanie a Veronika Ostrihoňová zavesila nejaký príbeh. Pozriete si ho. A potom máte ísť do diskusnej relácie dva dni po tom, ako jej hlavná aktérka zverejní príbeh na Instagram, kde vlastne zosmiešňuje povolanie, o ktorom sa má diskutovať, a tiež zosmiešni #bereal (značka, ktorú má Moma),“ rozohnila sa Horňáková, ktorá si nevie predstaviť, že by mala ísť do diskusie po tom, ako zistila Veronikin názor na jej prácu.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.