Keď rómska diablica s manželom vkročili medzi hostí, poriadne to zašumelo. Nielen preto, že sa objavili hlavné hviezdy večera, ale prítomní mohli oči nechať v dekolte čelistky. Nedalo sa neopýtať, čo na také provokačné outfity vraví Silviin manžel Ernest Šarközi, hudobník z kapely Cigánski diabli.

Môžeš si to dovoliť!

Stalo sa, že by ju niekedy poslal prezliecť sa, lebo šaty boli veľmi sexi? „S týmto môj manžel nemal nikdy problém. Skôr by som povedala, že keď sa mi v obchode niečo páči, ale mám pocit, že už sa mi to nehodí k veku, on je vždy ten, kto povie – môžeš. V tomto nie je vôbec prudérny. Zatiaľ sa ešte nestalo, že by som si kúpila šaty, ktoré by mi neschválil. Jedine, čo si spomínam, keď som kedysi tancovala v Let’s Dance, vždy sa pred každým prenosom pýtal, aké budú šaty. Vedel, že tanečnice nosia naozaj veľmi sexi kostýmy, takže to si vopred zisťoval, či tie moje nie sú príliš. Ale inak sa nestalo, že keď sme išli niekam hrať alebo na ples, aby bol nespokojný alebo mu niečo prekážalo,“ pochvaľuje si Silvia.

A čo tieto? Aspoň mu vyrazili dych, keď ju uvidel doma pred odchodom na akciu? „Asi áno, pochválil ma a povedal ‚ó‘, keď ma zbadal,“ priznáva hudobníčka so smiechom.

Zaujímalo nás, či mamu nebrzdí aspoň dvadsaťročná dcéra Vanessa. Niekedy sú práve dcéry veľmi kritické a pri maminých outfitoch dvíhajú obočie... „Nie, ona je presne ten istý typ, ako manžel. Hovorí mi, ešte si to môžeš dovoliť, vôbec nie si stará. No v súkromí to nepreháňam. Toto sú šaty na akcie. Keď vystupujem, vtedy si rada doprajem kúsky, ktoré by som si za normálnych okolností neobliekla.“

S výstrihom Silvie jej manžel problém nemal.
S výstrihom Silvie jej manžel problém nemal.
Zdroj: Jana Raganová