Manželia si v júli dopriali pobyt v priešťanských kúpeľoch. Iveta Malachovská priznala, že prvý raz tu bola so svojimi fyzickými ťažkosťami v pätnástich. "Vďaka vode, bahnu ale najmä úžasným pracovitým ľuďom sa sem vždy rada vraciam," poďakovala sa verejne s tým, že aj s manželom Martinom si oddýchli a načerpali energiu. Iveta minulý rok podstúpila operáciu bedrového kĺbu, ktorú odkladala dlhé roky, Martin zasa bojuje so svojimi neurologickými a pohybovými problémami, ktoré mu spôsobuje skleróza multiplex. Navyše, obaja prekonali kovid.

Manželia sa snažia fungovať tak, aby brali do úvahy svoje problémy, ale neostali sedieť doma, ťažkajúc si na osud. Po júlových kúpeľoch si dopriali aj pobyt pri mori. Odleteli na grécky ostrov Korfu. Martin Malachovský však skončil s úrazom, po ktorom potreboval lekárske ošetrenie. Jeho manželka na sociálnej sieti vysvetlila, čo sa stalo: "Keď sa záver dovolenky nevydarí, našťastie ide o síce fakt ťažký výron kotníka, ale ešte že sa nič horšie nestalo."

Optimisticky naladená moderátorka svojho muža pochválila: "Maťo je bojovník".

K prianiam skorého uzdravenia od fanúšikov sa pridal aj herec Vlado Kobielsky. Udalosť vzal s podporujúcim humorom. "To je jasný signál , že musíte ísť ešte na jednu opravnú..." odkázal manželom.