Hovorí sa, že po každej búrke vyjde slnko, a o živote Moniky Bagárovej to platí určite. Minulý rok najprv prežívala trápenie kvôli nevydrenému vzťahu s otcom jej dcéry Rumie, MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Hoci sa obaja snažili dať si druhú šancu, napokon sa im vzťah nepodarilo zachrániť, ale aspoň kvôli dcére sa snažia spolu dobre vychádzať.

Monika sa potom po rozchode pustila ešte intenzívnejšie do dokončovacích prác na jej novom dome, pri Brne a začiatkom jesene sa tam spolu s Rumiou presťahovali z Prahy.  Žije tam aj jej rodina, ktorá jej bola v ťažkých časoch najväčšou oporou. Ale ako vysvitlo koncom minulého roka, oporu našla Monika aj niekde inde.

V lete počas filmového festivale v Karlových Varoch sa zoznámila s tamojším podnikateľom albánskeho pôvodu Leonardom Lekajom. Spočiatku o ich začínajúcom vzťahu vedeli len tí najbližší, no keď si Monika už bola istá, podelila sa o novinku aj s fanúšikmi a slovami chvály na jej novú lásku rozhodne nešetrila. „Stretla som anjela. Krásne srdce, krásnu dušu plnú lásky, pokory a láskavosti. Milujem Ťa,“ odkázala šťastná speváčka.

A naozaj, Monika sa pri Leonardovi má ako v bavlnke. Hoci každý býva na opačnom konci republiky, snažia sa byť spolu každú voľnú chvíľu a Leonard Monike dopraje. Už po druhý raz ju vzal na luxusnú dovolenku spolu s jej dcérou Rumiou. Kým dovolenka na Maledivách bola ešte tajná, teraz už Monika nemal problém priznať, že sú spolu.

Pozrite, aký luxus doprial Leonard Monike! FOTO

„Keď sme riešili celú našu dovolenku, chcela som miesto, kde bude spokojná Ruminka, kde sa vyhrá a bude to kids friendly. Sme tu a sme nadšení,“ pochválila sa Bagárová exkluzívnym hotelom, ktorý má vlastný detský klub s herňou. A tiež o dospelých je tam postarané ako v raji. Privátne raňajky s výhľadom na osamelú pláž s bielym pieskom a priezračným morom sú naozaj ako z rozprávky. „Takéto nádherné more som naozaj nečakala,“ priznala spokojná Monika, veď pozrite FOTO v GALÉRII.