Usadlosť neďaleko Windsoru prebudoval Harry s Mehan podľa svojich predstáv za takmer tri milióny eur. Britom sa to veľmi nepáčilo, pretože rekonštrukcia išla z ich daní. Poukazovali na to, či sa im máli Kensingtonský palác, v ktorom žili spolu s Williamom a Kate.

Meghan bola pod paľbou kritiky tiež za garderóbu, ktorá sa cenou šplhala do astronomických výšok a tiež jej vyčítali párty pred narodením dieťaťa, na ktorú si zaletela do USA. Na Meghan nenechali nitku suchú ani novinári.

Meghan a princ Harry žili v dome Frogmore Cottage vo Windsore, ktorý si zrekonštruovali.
Meghan a princ Harry žili v dome Frogmore Cottage vo Windsore, ktorý si zrekonštruovali.
Zdroj: Google Maps, profimedia

Dnes je tento lynč minulosťou, na ktorú by najradšej zabudli. Párik si žije vo svojom kaliornskom sídle za 12,3 milióna eur podľa svojich predstáv, aj keď ich zrejme škrie, že sa k nim kráľovská rodina obracia chrbtom. Ale podľa toho sa asi aj zariadia.


Podľa britských médií teraz vyslali signál, že sa do Británie už nemienia vrátiť aj tým, že dali kľúče od kontroverzného Frogmore Cottage princeznej Eugenii (š0) a jej manželovi Jackovi Brooksbankovi (34). Dvojica, ktorá sa zosobášila v roku 2018, čaká svoje prvé dieťa a vraj má z nového domova radosť.