Od momentu, kedy sa Dominika v roku 2007 zviditeľnila ako mladučká superstaristka, ubehlo už poriadne veľa času. Speváčka ho ale využila dobre - stihla si vybudovať stabilnú fanúšikovskú základňu, ktorá kupuje jej albumy a zvyšuje klikanosť jej skladieb na youtube - sú to desiatky miliónov pozretí.

 

Tehotná Dara a Superstar

Dominika má opäť dôvod na radosť - na svete je jej nový album Toto som ja. Pokrstila jej ho  samotná Dara Rolins, ktorá bola v porote Superstar spolu s Lacom Lučeničom a Paľom Haberom práve v čase, keď sa Dominika prebojovala do finálovej desiatky. Spomínate si? Bol tam Marcel Berky, Michal Chrenk, Martin Konrád, Tomáš Krak, Robo Šimko, Vierka Berkyová, Alex Zelezníková, Ivana Kováčová a Natália Hatalová. Dara bola v tom čase tehotná s Lolou.

To sa nestáva hocikomu

Pre Dominiku bol krst cédečka extrémne emotívny, na to, čo jej prichystala Dara, určite nezabudne.  Na pódiu sa aj rozplakala. "Áno boli aj slzy, som emotívny človek a nebojím sa ukázať svoje slabiny občas," priznala tiež na sociálnej sieti. "Ale tak ako toto sa nestáva hocikomu, haloo, album mi pokrstila Dara Rolins. Toto budem považovať za najkrajší okamih za celých 12 rokov, odkedy som na scéne. Niečo ako dostať slávika," vyznala sa speváčka. 

Pozrite sa vo fotogalérii, ako dojal krst Dominiku k slzám.

16.7. 2019