Keďže herečka Dominika Kavaschová čaká s partnerom Danielom Fischerom dieťa, od pracovného kolotoča si dáva vytúženú pauzu. Neznamená to však, že sedí doma so založenými rukami. V rozhovore prezradila, prečo tají pohlavie bábätka, akú by chcela mať svadbu a na ktorý moment si spomína z nakrúcania markizáckeho seriálu Najhorší týždeň môjho života, v ktorom si zatiaľ naposledy spolu zahrali.

 

Keďže ste boli spolužiakmi na vysokej škole, poznáte sa už viac ako desať rokov. Prečo ste sa dali dokopy len minulý rok?
Dominika: Vždy sme mali k sebe blízko. Cítili sme sa spolu dobre, rozumeli sme si, ale neboli sme ešte asi „zrelí“ pre toho druhého. Vnímame to tak, že sme si museli ešte čo-to s kadekým odžiť, aby sme dnes jeden pre druhého mohli byť partnerom, akým sme dnes. Nevieme, či by nám pred desiatimi rokmi bolo spolu tak bezproblémovo a spokojne. Prišlo to v správny čas a sme veľmi šťastní, že sa tak stalo.

Dominika Kavaschová a Daniel Fischer
Zdroj: instagram/ donda_kawa

Dominika, od divadla a seriálov si teraz dávate pauzu. V ktorom mesiaci tehotenstva ste sa tak rozhodli a prečo?
Dominika: Vždy som si hovorila, že keď otehotniem, bude to jediná šanca zastaviť tento pracovný kolotoč. Viem, čo to je točiť a akú energiu, nasadenie, čas, vstávanie, sebazaprenie si to vyžaduje. Nechcela som sa stresovať, chcela som si tehotenstvo užiť a dať sa do režimu, ktorý som potrebovala už roky. Som veľmi rada, že som sa tak rozhodla. Vždy som si predstavovala, že v tehotenstve budem konečne cestovať, chodiť na výlety a budem oň deliť s kamoškami. Žiaľ, situácia je taká, že sedím doma, keďže sa nikam chodiť nedá. Človek mieni, pán Boh mení.

Pokračovanie na ďalšej strane.