Dominika Navara Cibulková (31) a Michal Navara (35) pokrstili svojho syna Jakubka na tom istom mieste, kde si v lete pred štyrmi rokmi povedali áno – v bratislavskej katedrále, ktorá bola svedkom korunovácie mnohých uhorských kráľov,  v Dóme sv. Martina. Tenistka bola vtedy naozaj skvostnou nevestou nielen vizážou ale aj cenou – len jej šaty, ktoré sa pol roka šili v Španielsku, stáli okolo 20 000 eur a na sebe mala šperky za 300 000 eur. 

Dominika Cibulková sa s manželom Michalom Navarom vybrala počas víkendu do Prahy a oslávili štvrté výročie svadby.
Dominika Cibulková sa s manželom Michalom Navarom vybrala počas víkendu do Prahy a oslávili štvrté výročie svadby.
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková

Šťastná mamička, ktorá sa rozhodne nemusí uskromňovať, zorganizovala pred pôrodom aj štýlovú babyshower párty. Komorná májová oslava očakávania nového života sa niesla v pastelových farbách, vo výzdobe nechýbali desiatky balónikov, fotostena či torta s macíkmi. Hostia sa oblečením zladili do farieb párty.

 

Navarovci nesklamali očakávania ani pri krstinách. Po krste v katedrále pozvali blízkych a priateľov na pohostenie pod holým nebom na brehu Dunaja. Dekorácie mala na starosti opäť prestížna eventová agentúra, ktorá stavila na nevinnú bielu. Dominika sa na slávnostnú príležitosť nahodila do nádherných fialových šiat, v ktorých vyzerala naozaj skvelo. Dominika sa podelila s niekoľkými fotogarafiami aj s fanúšikmi na instagrame. FOTO VO FOTOGALÉRII.