„Aj keď na Slovensku je šou Tvoja tvár, o herečku Zuzanu Norisovú nemali záujem.“  Takto české médiá ohlasovali slovenskú súťažiacu v ďalšom pokračovaní programu, ktorý je v Česku oveľa populárnejší než na Slovensku. Či to teda nebol ten pravý dôvod, prečo si Norisová vybrala radšej Novu než Markízu.

Navyše, Zuzana je v Česku veľmi obľúbená, možno viac než na Slovensku. Jednak vďaka muzikálu Filipa Renča Rebelovia a aj preto, že takmer vyhrala Stardance, ďalší z najobľúbenejších televíznych programov.

Som smutná

Nakrúcanie v Prahe však nebude jednoduché. Zuzana má totiž doma na Slovensku prváčku. Kým dcérka nechodila do školy, rodina za ňou pravidelne dochádzala do pražského apartmánu, ktorý si tu herečka prenajala kvôli práci. Teraz s tým bude koniec a Zuzana bude musieť vydržať v Česku bez rodiny. „Už teraz je mi smutno, že nebudem viac s nimi, ale nedá sa nič robiť,“ priznala sa na tlačovke k Tvári.

Ešteže tam má parťáka. Medzi súťažiacimi je aj ďalší Slovák Ján Jackuliak. Aj on sa tam teší obľube, keďže pred rokmi mal veľkú rolu v seriáli Vyprávěj. Vystupovala v ňom aj Marta Sládečková, ktorá sa tiež teraz do Česka vrátila. Prijala úlohu v nekonečnom seriáli Ulica, ktorý má vyše tritisíc častí. Hrá tetu slovenskej herečke Jane Kovalčíkovej, ktorá v Ulici hviezdi asi rok.  A je tu aj ďalšia česká stália, Soňa Norisová. Zuzanina sestra už štvrtý rok hrá kruminalistu v divácky  veľmi úspešnom seriáli Policie Modrava.