Vo zväzku našla Wanda bezpečný prístav a pochopenie, vďaka ktorému vie zvládnuť aj rolu manželky, trojnásobnej matky ale aj realizovať si svoje pracovné sny, rozhodne náročné na čas aj energiu. Wanda mu verejne zložila opäť poklonu.

Zverejnila jeho fotografiu, na ktorej sedí na vianočne vyzdobenej chodbe a brnká si na gitaru. Stráži tak ich deti, ktoré sa kúpu vo vani. "Závidím mu tú jeho schopnosť kdekoľvek a pri akejkoľvek príležitosti "odletieť" do svojho sveta, k svojim koníčkom. Nech sa deje čokoľvek, on si svoj čas na hudbu a cvičenie nájde vždy," skonštatovala. Potom ale priznala dôležitú vec: "Dosť dlho mi trvalo, kým som to pochopila, ešte dlhšie, kým som sa to naučila rešpektovať a dnes mu to vlastne tak trochu závidím."

Ona sama si pre seba čas nevie nájsť, pretože stále je niečo, čo má prednosť - práca, maily, nákup, upratovanie, deti... Pritom si ale uvedomuje, aké dôležité je venovať sa aj sama sebe. Ešte síce nevie ako, ale  sľúbila, že sa v tom zlepší .

 

Budú mať Vianoce

Koniec roka je u Hrycovcov prežívaný intenzívne - Wanda odovzdala televízii JOJ seriál, ktorý dva a pol roka nakrúcala aj na Ukrajine a tiež padlo rozhodnutie, že tento rok si urobia Vianoce.

Dvanásť rokov totiž prakticky neoslavovali. Prvý raz od tragickej smrti brata Huga, ktorý zomrel pri havárii pár dní pred Vianocami, ozdobila domácnosť a prvý raz aj jej deti zažijú čaro Vianoc, ako ich poznala ona.