Treba sa sústrediť

Na filmovom pľaci či divadelných doskách nie je Mórová sama. Aj ona potrebuje niečiu ruku, či už skutočnú alebo sprostredkovanú, aby napredovala. Kto je oným človekom, vďaka ktorému vie byť ešte lepšia herečka?

“Samozrejme, je to aj pod režijnou taktovkou, kde vám režisér povie, čo chce mať v zábere a aká emócia má z neho ísť,“ vysvetlila energická Diana, ktorá okrúhle jubileum oslávila len pred pár mesiacmi.

Herečka nás pustila aj do tajov svojho povolania, vďaka ktorému jej ležia pri nohách mnohí priaznivci. Tých v minulosti získala vďaka postave psychologičky v seriáli Panelák, z novšej tvorby ju pochválili za výkon v snímke Sviňa.

Film sa robí ťažšie. „Nakrúcate trebárs poslednú scénu, potom idete na prvú a musíte sa na daný moment sústrediť. Po milovaní, po vražde, po hádke, zozadu, spredu, ,na preskačku‘. Je to veľmi ťažké, ale musíte sa na tú scénu nachystať. V tom je film náročnejší, pretože každý deň nakrúcate iný záber, inú emóciu. Keď je výsledok dobrý, tak si poviete – vau,“ vysvetlila nám v minulosti hviezdna Didi.