Cigánski diabli sú na scéne viac ako 25 rokov. Na otázku, ako sa im darí udržať na vrchole, violončelistka odpovedá: „Vždy, keď sa ma mladí na to opýtajú, radím im, aby sa nad tým ani vôbec nezamýšľali. My sme robili to, čo vieme robiť najlepšie a nepodliehali žiadnym vplyvom. Netreba meniť štýly podľa toho, čo je práve v móde, ale stáť si za svojím názorom a prejavom, ktorý si potom vždy nájde svojich fanúšikov alebo svoju cieľovú skupinu. Chce to trpezlivosť.“

Úspech sa často neodpúšťa, narážate aj na neprajníkov či závistlivcov?

- Medzi ľuďmi sa nájdu aj takí, ktorí nám neželajú, to je úplne normálne. Ak sa aj dozvieme o niekom takom, tak sa mu začneme vyhýbať a prestane pre nás existovať. Lepšie je tomu nevenovať pozornosť a nenechať sa otráviť.

Pred štyrmi rokmi ste vy aj huslista Cigánskych diablov Štefan Banyák podali trestné oznámenie pre falošnú komunikáciu medzi vami na sociálnej sieti. Navodzovala dojem, že je medzi vami viac ako priateľstvo. Ako to dopadlo?

- Áno, podali sme vtedy trestné oznámenie, ale nič sa nevyriešilo, aj keď sme mali podozrenie, ktorí ľudia za tým sú. Nič sa neudialo, ale už je to zabudnuté a nechceme sa tomu venovať.

Manželia Šarköziovci a kolega Štefan Banyák (vľavo)
Manželia Šarköziovci a kolega Štefan Banyák (vľavo)
Zdroj: instagram

Pokračovanie na ďalšej strane.