Karolínka Cubulková (12) žije len so svojou mamou a  ich domácnosť je útulne ženská. Nechýbajú tam kozmetické vychytávky, kabelky a množstvo oblečenia, ktoré malá herečka zbožňuje. Vždy, keď môže, nahovorí svoju maminu Kristínu, aby sa spoločne potúlali po obchodoch a čo-to doplnili do jej tínedžerského šatníka. Platí si to zo svojich honorárov?

Karolínka Cibulková, ktorú môžeme poznať z jojkárskeho seriálu Prázdniny.
Karolínka Cibulková, ktorú môžeme poznať z jojkárskeho seriálu Prázdniny.
Zdroj: TV JOJ

Šetrí si

Hoci by možno na jej mieste veľa tínedžeriek celú výplatu za účinkovanie v seriáli „rozflákalo“ na oblečenie a zbytočnosti, Karolínka zmýšľa inak. „Peniaze si šetrím do budúcna a za časť som si kúpila mobil. Ostatné veci mi kupuje mamina,“ priznáva. Šatník si vraj dopĺňa aj recykláciou maminých vecí, ktoré už nepotrebuje. „Nedávno sme triedili aj jej kabelky a dve, ktoré už nenosila, mi podarovala. Aspoň mám nové kúsky,“ hovorí spokojne.

Toto je zbierka doplnkov mladej herečky.
Toto je zbierka doplnkov mladej herečky.
Zdroj: MICHAL SMRCOK

Malá „zlodejka“

Karolínka je síce ešte školáčka, no v čase voľna, keď ide s kamarátkou na prechádzku, do kina alebo divadla, veľmi rada si vymení školskú tašku za trendy kabelku.„Buď ich ,kradnem‘ mamine, alebo ich dostanem. Určite v nich nesmú chýbať žuvačky, peňaženka, kľúče a mobil,“ smeje sa.

Farieb sa ako mladé dievča nebojí, no páči sa jej aj čierna. Nechápe však ženy, ktoré do kabeliek investujú aj niekoľko tisíc eur. Ona sama by v budúcnosti dala do kabelky maximálne dvesto eur. „Príde mi to ako zbytočnosť, radšej by som išla za tie peniaze s maminou na dovolenku.“