Skúsenosti s mužmi urobili z Anety Pariškovej obozretnú ženu. Hoci po fackách od amora stále túžila po láske a pocite kompletnej rodiny, už sa nedala len tak nachytať na veľké sľuby a prázdne skutky.

Presne na také ju totiž v minulosti dostal do chomúta český podnikateľ David Dočekal (41) a o pár rokov neskôr sa to podarilo aj Kanaďanovi Markovi Sedlmairovi (39). Na druhej strane po oboch donchuanoch zostali aspoň pekné zhmotnené spomienky.

 

Jojkárka prvému mužovi porodila syna Danielka (11) a druhému menovanému synčekov Gabrielka (8) i Nathanka (6). A spolu s deťmi ďalej čakala na princa, ktorý by ju konečne urobil šťastnou. Reálnu víziu novej rodiny Pariškovej ponúkol až rozvedený ítečkár Miroslav Polakovič (48). Ten jej otvoril dvere nielen do svojho srdca, ale aj do bytu. A to doslova! Prominentnej manželke, ktorá zrejme zo svojej opatrnosti predsa len nezľavila, totiž preukázal obrovské gesto. Šarm vie viac!

Aneta má doma rodinku, s ktorou často športuje.
Aneta má doma rodinku, s ktorou často športuje.
Zdroj: Instagram

Veľkorysý ženích

Parišková prítomnosť nového muža tajila. Príležitostí nachytať dvojicu ruka v ruke aj tak nebolo veľa, pretože Polakovič pracuje v americkom Silicon Valley. Keď je informačný technik za morom, tak jojkárka žije s deťmi v byte v bratislavskom Ružinove. Ten pred dvomi rokmi kúpil Miroslav. Aneta sa tam však ako na návšteve rozhodne cítiť nemusí. Kataster nehnuteľností totiž odhaľuje novinku, ktorá sa okolo hniezdočka vykľula. Spolumajiteľkou bytu sa v júni tohto roka stala aj pani Polakovič. Znamená to, že Miro blondínke po svadbe prejavil obrovské gesto a otvoril jej náruč naozaj dokorán.

Veľká rodina

Z predošlého vzťahu pritom má dve dospievajúce dcéry Lilku (15) a Lejku (13), ktoré žijú v USA a jedného dňa budú po otcovi dediť majetok. Z bratislavskej nehnuteľnosti je však teraz polovica. Podľa našich informácií to Polakovičovci takto vôbec nevnímajú. „Pre Anetu sú jedna veľká rodina, ktorá má sedem členov, a to bez rozdielu. O Mirových dcérach sa vyjadruje ako o vlastných a vzťah synov s nimi označuje ako súrodenecký – sú to skrátka bratia a sestry,“ tvrdí zdroj z okolia moderátorky.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.