Celebritná mamička dlho nechcela priznať, kto je otcom jej dieťaťa, nakoniec ale vyšli s pravdou von. Matúš Kolárovský, ktorý je od Veroniky o 15 rokov mladší, sa prvý raz k otcovstvu nepriamo priznal vo videoklipe k pesničke My.

Rodičia malej Ney žijú odlišné životy na odlišných miestach. Kolárovský pôsobí v hlavnom meste a pracuje na svojej kariére speváka pod menom Yael.

Aktuálne ho vídať aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa prevteľuje do svetoznámych celebrít. Nie je sám, v súkromí randí s priateľkou Nikolou.

Veronika sa prioritne venuje dcérke, ale ani Matúš ju nechce zanedbávať a vyjadril sa, že rozhodne chce byť súčasťou jej života.

Twiinska žije v rodinnom dome v Tlmačoch, ktorý so svojou sestrou dvojičkou len nedávno dozariaďovali a spoločne sa doň nasťahovali. Je to teda babinec - Veronika s dérou Neou a sestra Daniela s jej dcérou Lindou, ktorú má zo vzťahu s futbalistom Stanom Lobotkom.

Malá Nea sa narodila v novembri 2021 a v priebehu posledného pol roka sa začala čoraz viac podobať na otca Kolárovského. Mladého umelca vychovala sama mama Slovenka, jeho otec je z Juhoafrickej republiky.

Nea má čoraz tmavšie a kučeravejšie vlásky, presne ako jej tatko Matúš.

Ako sa NEA menila a ako vyzerá teraz, si pozrite vo FOTOGALÉRII.